Inzerce
DomůNovinkyDobročinný obchůdek a poradna Dotek

Dobročinný obchůdek a poradna Dotek

Dobročinný obchůdek a Poradna Dotek bilancují

V pondělí 9. ledna 2012 se pro veřejnost poprvé otevřely dveře Dobročinného obchůdku na Tržnici ve Vizovicích, který svou činností podporuje organizaci poskytující sociální služby seniorům Dotek, o.p.s. Za půl roku své existence jsme díky Vám získali prodejem v obchůdku i na různých akcích 67 269 Kč. Prodejem na internetu jsme utržili 1 240 Kč. Celkem jsme tedy dosáhli zisku 68 509 Kč. Ze získaných peněz byly zakoupeny elektrické polohovací postele pro naše uživatele.

Tuto krásnou částku bychom nemohli získat bez podpory našich sponzorů, jsou jimi Nadace Děti – Kultura – Sport,  Albi Česká republika a.s., MSM spol. s.r.o., Portál, s.r.o., Pečivo Staňka, Město Vizovice, Město Zlín, Linet spol. s.r.o.  Dále děkujeme za podporu a pomoc při pořádání Dobročinného bazaru Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati. Za fotografické služby děkujeme Vyzj-Art. Velký dík za mediální podporu patří Valašským internetovým novinám, Zlínskému deníku, portálu Horní-Podřevnicko.cz, Zlínskému nočníku, Vizovským novinám a také všem okolním obcím, které články o nás zveřejňují na svých stránkách.

Rádi bychom touto cestou poděkovali našim dobrovolnicím, které prodávají v obchůdku. Jsou to slečny Veronika Huňková, Tereza Škubalová a Veronika Kadlčáková. V neposlední řadě děkujeme také dobrovolníkům, kteří pro nás vyrábějí nejrůznější sortiment. Dík patří paní Zatloukalové, panu Malinovi, slečně Monice Fuksové a paní Pastyříková.

V současné době hledáme ve spolupráci s Dobrovolnickým centrem Adra Zlín dobrovolníky také ke klientům. „Činnost dobrovolníků s klienty představuje především společné trávení času. Dobrovolníci si s uživateli mohou například číst, zpívat, procházet se nebo si povídat.“ uvedla Veronika Olejníková, koordinátorka Dobročinného obchůdku a dobrovolníků.  Pokud Vás nabídka dobrovolnictví zaujala a chtěli byste část svého času věnovat dobré věci, kontaktujte nás na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.“>dobrovolnictví.dotek@seznam.cz

Další novinkou v Doteku je zřízení veřejné sbírky, která probíhá od května 2012 do května 2013.  Sbírka byla založena za účelem získání finančních prostředků pro modernizaci prostor a nákup zařízení pro uživatele v Dotek, o.p.s.  Přispět do veřejné sbírky můžete zasláním jakékoli částky na sbírkový účet u Fio banky č. ú. 296689369/0800. Další možností jak poslat finanční příspěvek je přes darovatelský portál www.darujspravne.cz.  Příspěvky můžete vhodit také do sbírkových pokladniček umístěných v Dobročinném obchůdku a ve Valašském šenku. Tímto také děkujeme vedení Valašského šenku za možnost umístit pokladničku v prostorách restaurace.Doufáme, že nám nadále zachováte svou přízeň.  Děkujeme Vám za podporu a srdečně Vás zveme k návštěvě Dobročinného obchůdku.

HLavní partneři