Inzerce
DomůChrastěšovMísto tribuny hromada dřeva. Chrastěšovský fotbalový turnaj má opravdové kouzlo!

Místo tribuny hromada dřeva. Chrastěšovský fotbalový turnaj má opravdové kouzlo!

Na jedné straně cesta, po které projedou tři čtyři auta za hodinu, z druhé strany místo tribuny jen hromada dřeva a dvě lavky. Mezitím vysečený kousek palouku, na něm dvě branky. Vítejte na fotbalovém stadionu Chrastěšov, hraje se 10. ročník zdejšího turnaje v kopané.

O tom, že skuteční sportovci nepotřebují pro své aktivity nutně ideální podmínky a okázalé zázemí, ale především chuť hýbat se, jsme se přesvědčili v sobotu v malebném přírodním zákoutí vizovské městské části.

Chrastěšovský fotbalový turnaj je pod letitým organizačním vedením Vlastimila Hlavenky vždy příjemným, sportovně-přátelským setkáním, kterému přitom v zápasech nechybí nezměrná bojovnost. Toho sobotního se zúčastnilo celkem 29 hráčů. Čtyři týmy byly vytvořeny losováním, dopředu tedy nikdo nevěděl kdo s kým bude hrát.

Hasiči se postarali o bohaté občerstvení, k jídlu byla oblíbená kýta na rožni, grilované steaky, pivko teklo proudem, i děti měly to co mají rády.  To vše bylo díky dobrovolným příspěvkům pro více než stovku odpoledních účastníků posezení zdarma.

Čtěte také

HLavní partneři