Jaro v zahradě či na balkoně? Obchod Moje Smečka ve Vizovicích nabízí vše potřebné

Středa, 15 Březen 2017 05:00 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ, Text Reklamní sdělení - Moje Smečka | Značky Lutonina, Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Jaro k nám letos přichází pomalými krůčky, ale je nejvyšší čas myslet na Vaši zahrádku, pole, balkon, či skalku. Máte možnost vypravit se na možná i půldenní „výlet“ do některého z nákupních center. Další možnost nabízí obchod s chovatelskými a zahrádkářskými potřebami přímo v centru Vizovic. Ať přijdete pěšky, s károu, na kole či autem - do 10 minut máte vše potřebné. A to není vše.

V zimních měsících jsme nezaháleli a vzdělávali se v oboru zahradní chemie a pěstování rostlin. Poradíme Vám s výběrem postřiku na škůdce i choroby, doporučíme vhodné hnojivo, nebo substrát.

K tradičnímu jarnímu sortimentu patří sadbové brambory, přísady, široký výběr substrátů, průmyslových i biologických hnojiv a Mykorhizních hub, které využijete především při pěstování zeleniny a okrasných rostlin.

Určitě Vás osloví i rozmanitá nabídka Rožnovských travních směsí v balení 250g až 25kg.

Jako novinku jsme na jaro 2017 zařadili do sortimentu BIO-osiva pro zahrádkáře a osiva květin pro včely, čmeláky a motýly.

OTEVÍRACÍ DOBA
DENČAS
PONDĚLÍ - PÁTEK 07:30 - 17:00
(pauza 11.45-12.30)
SOBOTA 8:00 - 11:00