Nabitá slušovická sokolovna hostila první ples Nadačního fondu

Úterý, 14 Únor 2017 11:52 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto PJ | Značky Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Městský, farní, hasičský, myslivecký, školní, mikroregionu, k tomu mnoho dalších v blízkém okolí… Počet i obliba plesů šly v posledních letech prudce nahoru. Přes všechnu tu „konkurenci“ se rozhodli uspořádat svůj bál i činovníci Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic. A Slušovjané nezklamali. V Nové sokolovně bylo zase plno. Nejen vyfešákovaných hostů, ale i skvělé atmosféry a dobré zábavy.

Se zajímavou novinkou přišli pořadatelé plesu například novým formátem tolik oblíbené plesové tomboly. Místo obvyklých stovek drobných cen vsadili na razantní zúžení na celkových 37.  Ovšem hlavně prvních deset míst v tombole skutečně stálo zato. Navíc kdo odjede z plesu na skútru Maxon či se špičkovou travní sekačkou, informoval hosty v nervy drásajícím losování zábavný Vlasťa Macík z rádia Kiss Publikum – ten také moderátorsky provázel celým večerem. Osmnáct minut po půl noci oznámil: „Majitelem skútru Maxon se stává držitel losu číslo 123“! A z chumlu plesových hostů se vynořil nevěřící René Zbranek ze Slušovic!

V sobotu však ve Slušovicích vyhráli všichni. Kapela Focus roztancovala všechny, a energický Pavel Langer i s vyšperkovaným hlasem hostující Zuzanky Kříčkovékapely 3DAY byli ozdobou plesu Nadačního fondu.

„Moc děkuji všem, bez kterých by tento ples nebylo možné pořádat. Mnoho lidí vůbec netuší, kolik stráveného čau a práce za takovouto akcí stojí. Proto se tentokrát přikloním ke jmenovitému výčtu všech pomocníků – byli to: Mirek Horák, Jakub Staněk, Martin Kovář, Karel Jarcovják , Monika Dolinová, Natálka Frajtová, Kamila a Mirek Gargulákovi, Tadeáš Novák, Růženka Krupičková , Eva Horáková, Patrik Žákovský , Liba Obrodovská, Adam Novák, Katka Korpasová, Nikol Daňková. Velké poděkování patří také sponzorům, kteří nás podpořili a také díky nim jsme mohli mít atraktivní ceny v tombole. Dík patří i  účinkujícím – Mažoretkám Genesis ze Slušovic, kapele Focus i taneční skupině Reborn Squad a samozřejmě všem hostům, kteří vytvořili v sokolovně báječnou atmosféru, “ uvedl Antonín Novák z nadačního fondu. „Pokusili jsme se zorganizovat něco nového a pro nás neznámého. Ještě v tuto chvíli nevíme, zda druhý ročník budeme pořádat, plesů je totiž kolem dokola moc a vše musíme ještě zvážit,“ dodal pořadatel akce.

Sponzoři akce: Amipol Zlín s.r.o., Město Slušovice, SERVIND, s.r.o, Greiner Packaging, TOP Natur, CHEPORT spol. s r.o., Jiří Jakuba – klempířství, Odtahová služba Michal Šaur, ASPV Slušovice, Letiště Slušovice. Mediální partner akce: Horní Podřevnicko, regionální portál pro Slušovicko a Vizovicko.