Inzerce
DomůFotogalerieVeselá - Březová 3:3 (1:2) – po corona-přestávce se na hřišti...

Veselá – Březová 3:3 (1:2) – po corona-přestávce se na hřišti radovali hráči od 14 až po 45 let

FOTOREPORTÁŽ

Díky pandemii se jarní fotbalové nižší mistrovské soutěže v ČR zrušily dřív než se rozběhly a až nyní na přelomu května a června situace umožnila týmům sehrát několik přátelských zápasů.K tomu poslednímu na Veselé si domácí kombinovaný tým mužů a dorostenců pozval sousední Březovou. Kdo měl po dlouhém půstu chuť si zahrát fotbal, ten přišel a tak se na hřišti prostřídaly čtyři desítky fotbalistů všech možných věkových kategorií, od 14 až po 45 et ?.

TJ SOKOL VESELÁ    –    TJ SOKOL BŘEZOVÁ  3 : 3  (1:2)

Rozhodčí utkání – Gajdošík Martin

TJ SOKOL VESELÁ

V zápase se prostřídalo celkem 20 hráčů. Šlo o dnes už bývalý společný dorostenecký tým Veselé a Vizovic   (11  hráčů) doplněný o muže Veselá A (4) a Veselá B (5) :

Brankaři:  Sláčik Martin, Mader Matěj

Hráči: Bodlák Michal, Odstrčilík Martin, Řepa Jakub, Kryška Ondřej, Kryška Jan, Ševčík Ondřej, Burša Antonín, Čoček Milan, Záhořák Miroslav, Holý Tomáš, Pšenčík Martin, Pšenčík Jakub, Vaclík Tomáš, Žůrek Adam, Koňařík Adam, Sousedík Tomáš, Hradil Tomáš, Karol Martin

Trenéři:  Tomáš Gajdošík, Jaroslav Červenka st.

TJ SOKOL BŘEZOVÁ

Prostřídali se : Ondráček Filip, Trunkát Viktor, Nášel Vladimír, Ďuriš Tomáš, Štěpán Tomáš, Zedníček Tomáš, Divoka Pavel, Hubáček Leoš, Kališ Jan, Juroška Milan, Šimara Jiří, Pšenka Michal, Němec Tomáš, Machalíček Pavel, Štětkář Jaroslav, Šmeidler Michal, Kališ Milan.

Trenér: Večeřa Daniel

HLavní partneři

X