Inzerce
DomůVizoviceHerci z Otrokovic přivezli do Vizovic francouzskou komedii. A závěr ozdobil slavnostní...

Herci z Otrokovic přivezli do Vizovic francouzskou komedii. A závěr ozdobil slavnostní okamžik

V pátek 21. ledna zavítal do domu kultury Divadelní spolek Tyjátr Otrokovice. Divákům představil reprízu ztřeštěné komedie Na správné adrese. V interpretaci úspěšného díla francouzského dramatika Marca Camolettiho pobavili herci vizovské publikum řadou vtipných situací, dialogů a záměn.

Na správné adrese

“Vždy jde hlavně o to, že někdy nestačí podat si inzerát, nebo přijít na tu správnou adresu…”

Autor divadelní hry

Marc Camoletti

Hráli

Olga Brožová, Žaneta Brázdilová, Jitka Lisoňková, Blanka Gabrhelíková, Dušan Mikeštík, Jaromír Sousedík, Tomáš Krajča, Jaromír Rys.

Poděkování dlouholeté ředitelce Domu kultury ve Vizovicích

Páteční představení otrokovického divadelního spolku Tyjátr mělo slavnostní a netypickou dohru. Jiřina Trlicová, dlouholetá ředitelka Domu Kultury ve Vizovicích, která účinkujícím vždy květy předávala, květinu od režiséra Radka Chmely naopak dostala. S dojetím konstatovala, že se tak stalo za pětadvacet let možná poprvé. Žena, která spojila čtvrtstoletí svého života s kulturou ve Vizovicích, ve funkci ředitelky Domu kultury končí a odchází na zasloužený odpočinek. Vždy pilná a službě oddaná paní Trlicová dodala, že odpočívat rozhodně nebude. „Vnoučata, mí přátelé a celá řádka zálib a aktivit už na mě čekají,“ usmála se! Přejeme všechno nejlepší!

HLavní partneři

X