Inzerce
DomůZádveřiceSvatomartinské hodování na Motorestu. Servírovaly se pečené husy ale i smažená zmrzlina

Svatomartinské hodování na Motorestu. Servírovaly se pečené husy ale i smažená zmrzlina

Tři dny skvělé gastronomie prožili od pátku do neděle hosté zádveřického motorestu. Plným názvem Roadhouse Zádveřice / Motorest Zádveřice, který brzy oslaví 10 let své úspěšné novodobé éry, platí za podnik do něhož se chodí za kvalitou.

Výběr prvotřídních surovin, vyšperkování receptur, vlastní, čili domácí výroba všeho, co se objeví na talíři i akcent na čistotu a preciznost servisu. To jsou základní atributy dlouhodobě vysoko nastavené laťky v tomto tradičním podniku.

Recenze na pokrm? Třeba i milion hvězd z pěti

Nebylo proto divu, že i o uplynulém víkendu bylo na Svatomartinských husích hodech na motorestu pořádně rušno. Podávala se husí paštika, kaldoun, husy konfitované i pomalu pečené. K léty osvědčeným patří na motorestu také zelí, které se podává v podobě cibulového či červeného hlávkového. „Jedním slovem děkuji. Jídlo bylo famózní, husa dokonalá a zelí? To od vás miluju! A kaldoun? Lepší jsem snad nejedla – dávám milion hvězd z pěti. Vrátím se,“ ohodnotila na profilu svatomartinskou večeři jedna z návštěvnic gastroakce. „Taky jsem ochutnal a můžu jen konstatovat, že tak šťavnatou a křehkou husičku jsem snad ještě nejedl… Za mě velký palec nahoru a děkuji celému kolektivu za skvělý dlabanec,“ pochválil pracovníky motorestu host přímo ze Zádveřic.

Tradiční součástí Svatomartinských husích hodů na motorestu bývá večerní produkce cimbálové muziky. Letos se o zábavu hostů postarala Cimbálová muzika Kašava. Aby o krajovou atmosféru nebyli ochuzeni hosté vedlejšího salonku, muzika hrála střídavě na hlavní restauraci a právě tam.

CATERING / OBČERSTVENÍ značka Roadhouse Zádveřice / Motorest Zádveřice

Poptáváte catering pro svou svatbu, oslavu nebo například občerstvení pro své kolegy v práci? Nebojte se oslovit Motorest Zádveřice, rádi Vám zpracují nabídku. Volejte 774 504 525, nebo pište na roadhousezadverice@email.cz

HLavní partneři

X