Inzerce
DomůSlušoviceŠkwor završil parádním koncertem open air sezónu na dostihovce

Škwor završil parádním koncertem open air sezónu na dostihovce

Foto-video

Po vydařeném koncertu Traktoru v červnu a srpnové společné rock-metalové smršti skupin Arakain a Dymytry (více zde), přivítal slušovický dostihový areál první zářijovou sobotu další ze stálic tuzemské tvrdé muziky, kapelu ŠKWOR.

„Škwoři“ ve Slušovicích potvrdili, že na velkých pódiích už dávno zdomácněli. Po předkapelách Kosovci a Hanz’s Fuckers vtrhli na pódium s neskutečnou jistotou a areál zaplněný fanoušky generací 20 až 100 let si podmanili hned od úvodních skladeb.

Zajímavý byl komentář jednoho z návštěvníků. Jiří Pochylý z Kunovic, který se představil jako hudební fajnšmekr navštěvující mnoho koncertů ročně, řekl. „Přijel jsem z Kunovic s příbuznými. Kapela Škwor je jistota, skvěle jsme se pobavili, stejně jako při jejím nedávném vystoupení na hale Novesta ve Zlíně. Co mě ale zaujalo, je zázemí a vůbec celková scéna koncertu tady ve Slušovicích. Perfektní pódium, obří krytá posezení, dostatek občerstvení. Pro lidi, co třeba potřebují, jsou křesílka v zadních řadách. Nechybí tu nic. Takové zázemí se odrazí na celkové pohodě všech a z tohoto pohledu musím vyseknout pořadatelům velkou poklonu. Všude to není běžné a automatické.“

HLavní partneři