Inzerce
DomůNovinkyDermacol No Name Acoustic Tour 2019 začala vyprodaným Zlínem a ovacemi ve...

Dermacol No Name Acoustic Tour 2019 začala vyprodaným Zlínem a ovacemi ve stoje

Ne náhodou zahájila slovenská skupina svou Dermacol No Name Acoustic Tour 2019 koncertem právě ve Zlíně. A nikoli náhodou jsme právě kvůli tomuto vystoupení překročili jinak „přísně střežené“ hranice Slušovicka a Vizovicka.

Vždyť kapela má právě v tomto regionu mnoho příznivců a je zde jako doma. Mnohokrát bavila diváky na Vizovickém trnkobraní, reportovali jsme i její předloňský slušovický koncert, kdy vystoupila v rámci oslav 25. výročí firmy Greiner (více zde). A co víc, pokud skvělá hudební parta kolem bratrů Timkových hraje někde v dosahu, pravidelně přespává v penzionu Kopná rodiny Minaříků na Podkopné Lhotě.

Před vyprodaným Kongresovým centrem se No Name představili v pozměněné sestavě. Původního baskytaristu a jednoho ze zakládajících členů kapely Viliama Gutraya vystřídal na pódiu Martin Gašpar, věhlasný muzikant slovenské hudební scény. Opravdovou lahůdkou pak bylo spojení se smyčcovým kvartetem Fantastic 4. Nové aranžmá šlágrům skupiny slušelo a na závěr zahajovacího koncertu Dermacol No Name Acoustic Tour 2019, při které se představí v celkem 23 městech Česka a Slovenska, se kapele dostalo dlouhých, především ale zasloužených ovací ve stoje.

HLavní partneři