Inzerce
DomůSlušovice30 let Greinera na Slušovicku. Oslavy na letišti zůstanou nezapomenutelné

30 let Greinera na Slušovicku. Oslavy na letišti zůstanou nezapomenutelné

Fotoreportáž

Firmy z rodiny Greiner jsou největšími zaměstnavateli v regionu. Jako takové jsou proslulé férovým přístupem k zaměstnancům, jak co se týká platů, pracovních podmínek ale i oblíbených benefitů. Dalo se tedy čekat, že i oslava významného výročí na Letišti Slušovice bude velkorysá. Vše bylo dlouho dopředu zorganizováno do posledního detailu, čekalo se jen počasí. A vyšší moc rozhodla, že i tenhle důležitý atribut slavnosti pod širým nebem dopadl na jedničku. A tak lze sobotní akci hodnotit snad jen superlativy. 

Vojta Bernatský přivezl v láhvi „Týmového ducha z Nagana“

Už oficiální začátek, kdy na pódium nastoupilo vedení Greineru, napověděl, v jakém duchu se oslavy ponesou. Nekonečně usměvavý moderátor Vojtěch Bernatský, osobní účastník slavné hokejové kabiny, přivezl v láhvi uzavřeného „týmového ducha“. Toho pak s přáním všeho nejlepšího vypustil mezi všechny účastníky, zaměstance Greineru. 

Catering „Od Johana“ – gurmánské zážitky bez hranic

Samostatnou kapitolou sobotních oslav byl catering kompletně dodaný restaurací U Johana.  Nejen znalci v oboru gastronomie ví, že minimálně na Zlínsku platí kuchaři z této restaurace za naprostou špičku v oboru. Celý systém obsluhy velkého množství lidí (na oslavu byly pozváni všichni zaměstnanci, jejich partneři a děti) byl propracovaný do posledního detailu a nemohl se snad najít host, jehož chuťové pohárky by nebyly dostatečně uspokojeny. 

O děti se postaral Jirka Hadaš i Míša Růžičková

Na oslavách 30 let Greinera na Slušovicku bylo skvěle postaráno i o děti. Na jedné straně s nimi řádil v barevném šapitó populární Jirka Hadaš se svým Kouzelným karnevalem, zatímco neméně známá Míša Růžičková bavila zpívánkami celé rodiny přímo z hlavní stage. 

Bohatý program vyvrcholil podvečerním koncertem NO NAME

Sobotní program na slušovickém letišti neměl hluchá místa. Jeho hlavní body v průběhu prostřídávala formace s názvem Wild Sticks. Tahle jihočeská bubenická show s žesťovými nástroji si musela získat srdce většiny posluchačů. Na hlavním pódiu se představil také zpěvák a kytarista Albert Černý a Like Malawi. Nechyběly parádní exhibiční seskoky skokanů z Parawallachie, kteří jsou na slušovickém letišti doma. Také Slackline show, originální umělecko-sportovní performance přinesla návštěvníkům dechberoucí zážitky. Po páté odpoleldní vyhrál pan Divila vyhlídkový let nad Slušovicemi, aby se za chvíli na podiu objevil hlavní narozeninový dárek. Slovenští NO NAME jím byli beze zbytku a popřáli Grieneru vše nejlepší do dalších let. Přidáváme se velkými díky, nejen za úžasnou sobotu!

HLavní partneři