Inzerce
DomůVizoviceStrašidelné prohlídky na zámku. 18 vyprodaných představení za jeden večer!

Strašidelné prohlídky na zámku. 18 vyprodaných představení za jeden večer!

Neuvěřitelně nápadité tematické prohlídky na vizovickém v zámku si už dávno získaly věhlas. A tak bylo i tentokrát vyprodáno. Jen za první dopoledne říjnového předprodeje bylo rozebráno 315 z celkových 450 vstupenek na jediný večer. Zbytek se prodal na druhý den!

Náročné přípravy pracovnic a pracovníků zámku, přinesly i letos návštěvníkům Strašidelných prohlídek nevšední zážitky

Nejde zdaleka jen o přípravy za běžného provozu, ale i o samotné fyzické zvládnutí celkem 18 prohlídek, odehraných představení za jediný večer. „Pro některé to znamená 18x vyběhnout schody od přízemí až na půdu, pro jiné zase na té půdě 6 hodin mrznout. Pro nás všechny účinkující to každopádně znamená 18x zopakovat naučený text, 6 hodin tady pro vás být a pak v 11 hodin v noci uklidit celý zámek, aby mohl být další den otevřený běžným prohlídkám. Do prohlídek je zapojena spousta účinkujících, kteří to dělají ve svém volném čase, za pivo a párek, jak se říká,“ sdělila portálu Horní Podřevnicko Barbora Grombířová z vizovského zámku. Bylo to zároveň vysvětlení, že tolik žádaný přidaný termín navíc, není v silách u uskutečnit.

„Měla jsem tu možnost se dnes podívat na strašidelnou prohlídku zámkem. Bylo to úžasné. Velký dík všem účinkujícím. Byli jste skvělí. Kdybych tam chodila sama, tak se fakt bojím. Všechny děti ocenily vystoupení a na závěr perníčky jako odměnu. Ještě jednou moc díky za vaši obětavost a lásku k tomuto zámku,“ pochválila prohlídky Jana Makyčová, která ve své penzi na Zámku Vizovice občas vypomáhá s průvodcovstvím.

HLavní partneři