Inzerce
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Piknikový den v Zámeckém parku

21 července @ 11:00 - 16:00

Jedna z nejoblíbenějších akcí hlavní návštěvnické sezóny ve Vizovicích ani letos nesmí chybět. Piknikový den se již potřetí uskuteční hned vedle západního křídla zámecké budovy. V nabídce bude jako vždy káva ze zámecké čokoládovny, pivo a limonáda z čepu zlínské Zelenáčovy šopy, chybět samozřejmě nebudou dobroty zámeckých kuchařek. Ke zpěvu, tanci či poslechu zahrají jako obvykle všichni, kdo se budou chtít chopit nějakého hudebního nástroje. Za zámkem pak budou na zájemce čekat různé hry. Těšit se můžete na severský kubb, kroket, pétanque, badminton, šachy, házení kroužků a spoustu další zábavy.
V loňském roce měla velký úspěch hra v zámeckém parku. Takže i letos bude malé dobrodruhy čekat v zahradě bojovka. Všichni, kteří zvládnou hru dokončit, se mohou dostat do slosování o ceny.
Nevlastníte-li piknikovou deku, nezoufejte! Na místě si ji můžete klidně zapůjčit nebo využít připravených stolečků a židlí.
V roce 2021, kdy se jižní Moravou prohnalo tornádo, věnoval zámek výtěžek z Piknikového dne právě do tornádem postižených Mikulčic. Letos se vedení zámku rozhodlo podpořit prostřednictvím této akce sbírku na Benjamina Matůška z Pozděchova. A není to výběr náhodný, Beník je vnouček vizovické průvodkyně, která zde v začátcích dnes již mnohaleté zkušenosti, působila jako dobrovolnice.
V případě nepříznivého počasí se akce nekoná!
Státní zámek Vizovice

Podrobnosti

Datum:
21 července
Čas:
11:00 - 16:00
Rubrika Akce:

Místo konání

Státní zámek Vizovice
Palackého Nám. 376
Vizovice, 763 12
+ Google Mapa