Inzerce
DomůKomerční sděleníZnovu otevíráte vaši provozovnu?

Znovu otevíráte vaši provozovnu?

Skvělá zpráva, ve Slušovicích u Zimmermanna vás vybavíme ověřenou dezinfekcí!

Znovu otevíráte vaše prodejny a to je skvělá zpráva. Prevence a dezinfekce je a dlouhodobě bude důležitá. V obchodě Zimmermann ve Slušovicích u „dostihovky“ si uvědomujeme, že s uvolněním restrikcí nesete velkou zodpovědnost vůči zákazníkům a zaměstnancům. Rádi bychom vám pomohli, jak nejlépe dokážeme. Nabízíme proto možnost nákupu dostatečného množství dezinfekce od společnosti DF Partner s. r. o.

Tato dezinfekce je vyráběna na základě povolení Ministerstva zdravotnictví ČR pod označením Anti-COVID. Jedná se o dezinfekční přípravek splňující specifikace Světové zdravotnické organizace (WHO), který je na základě publikovaných studií účinný proti bakteriím, plísním a virům, vč. SARS-CoV-2.

Víme, že obnovení provozu nebude jednoduché a doufáme, že vám ve vašem úsilí můžeme pomoci – dodáním dezinfekce Anti-COVID. Pokud potřebujete nějakou informaci před návštěvou volejte 774 494 077. Otevřeno: Po-Pá 7-16:30 So 8 – 11. 

Sezóna zahrádkářů začíná, ani zde vás neklameme

Těšíme se na vaši návštěvu a přidáváme doplňující informaci. Kromě tradiční nabídky spojovacího materiálu nabízíme také doplňkový prodej potřeb pro řemeslníky ve stavebních profesích, elektromateriál, široký sortiment brusného materiálu zn. Smirdex. V začínající sezoně zahrádkářů a pěstitelů vás také zveme k nákupu zahradnického nářadí či materiálu – jako jsou hrábě, zahradnické nůžky, pilky, rýče či pletivo!

www.obchodzimmermann.cz

HLavní partneři

X