Inzerce
DomůVSACAN TOUR zájezdové tipyZa přírodními krásami a památkami východních Čech -23.07. - 25.07.2021

Za přírodními krásami a památkami východních Čech -23.07. – 25.07.2021

Litomyšl – Babičino údolí – Adršpašské skály – Opočno – Kuks  HLEDÁME MUŽE NA DOUBYTOVÁNÍ !!
3 denní zájezd za poznáním Východních Čech, ve kterém navštívíme jak královská a šlechtická města, tak části a přírodní krásy naší vlasti, které jsou známy i za hranicemi. Projdeme známé přírodní rezervace a místa, která psala českou historii.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Olomouc, LITOMYŠL (UNESCO, zastávka ve městě B. Smetany, renesanční zámek s parkem, barokním divadlem a pivovarem, prohlídka historického centra, kde se procházeli velikáni 19. stol.). Zámek a špitál KUKS (unikátní barokní lázeňský areál s bohatou sochařskou výzdobou z dílny M. B. Brauna, špitál s kostelem Nejsvětější Trojice a také zachovalou barokní lékárnou), odjezd na ubytování. Nocleh.
2.den: Snídaně, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ (jedna z perel mezi českými renesančními městy nazývaná také „Český Betlém“). BABIČČINO ÚDOLÍ (neodmyslitelně spjato s knihou Babička od B. Němcové, procházka zámeckým parkem, kolem mlýna, Starého bělidla a Viktorčina splavu). Národní přírodní rezervace ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY (spolu s Teplickými skalami tvoří největší celistvé skalní město v ČR, pěší procházka skalními útvary, Starosta a Starostová, Milenci, Malý vodopád a další). Přejezd zpět na ubytování. Nocleh.
3.den: Snídaně, odjezd do OPOČNA (renesanční zámek s rozsáhlými sbírkami obrazů, zbraní a etnografie. Orientální zbrojnice, Lovecký a Rytířský sál, obrazárna), HRADEC KRÁLOVÉ (svého času královské město po Praze nejvýznamnější sídlo českých královen, chrám sv. Ducha, Biskupský palác, Bílá věž, město, které zvelebili významní čeští architekti Jan Kotěra a Josef Gočár), PARDUBICE („skví se jako Pardubice“ úsloví, které není v žádném případě přehnané. Historická část se zámkem, podzámčím patří ke světovým unikátům). Odjezd do nástupních míst, návrat v pozdních nočních hodinách.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

CENA ZAHRNUJE: Doprava autobusem, parkovné a poplatky, 2x ubytování se snídaní, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, připojištění storna zájezdu 60,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc

Jednotlivé termíny

kóddatum odjezdudatum příjezducenamožnosti
CZE-52/2123.7.202125.7.2021Cena: 3 290,- KčObjednat
CZE-51/2114.5.202116.5.2021Cena: 3 290,- KčZrušeno

HLavní partneři

X
Používáme WordPress (v češtině)