Inzerce
DomůHlavní partneřiVSACAN TOUR - rok 2023 je 34. cestovatelskou sezónou!

VSACAN TOUR – rok 2023 je 34. cestovatelskou sezónou!

Inzerce

Slovo majitelů pro sezónu 2023

Milí přátelé, vážení klienti,

aktuálně se připravujeme na 34. cestovatelskou sezónu a jsme nesmírně rádi, že po dvou covidových letech, které naši činnost utlumily, jsme rok 2022 měli možnost prožít na zájezdech společně. Naší velkou snahou bylo, aby pro Vás cestování a zážitky byly co nejpříjemnější. Nebylo to jednoduché, neboť jsme neustále museli překonávat postcovidové nástrahy při přípravě i samotné realizaci zájezdu. Přesto se nám společná očekávání podařilo naplnit. 

Na našich stránkách www.vsacantour.cz najdete kompletní nabídku zájezdů. Jsou určeny nejen tem z Vás, kteří chtějí trávit dovolenou aktivním způsobem ale též každému, koho zajímá historie, kultura, místní zvyky či příroda. Dále všem, kdo chtějí nasát atmosféru cizích zemí, okusit místní speciality, prožít něco nového a jedinečného. Naše poznávací zájezdy mají tradici od roku 1990. Po celém světě a po celou dobu spolupracujeme s renomovanými partnerskými agenturami, s vybranými leteckými společnosti a mateřskou autokarovou firmou JANCIK transport s.r.o..

Na cestě za intenzivními zážitky Vás doprovází tým profesionálních řidičů a průvodců. Právě oni Vás rok co rok provázejí úchvatnými místy, s nimi objevujete jedinečnou krásu Alp, Pyrenejí nebo Balkánu. Pojďte tedy společně s námi poznat nepřeberné množství zemí a vyberte si z téměř 180 zájezdů za poznáním, turistikou či odpočinkem. Věříme, že Vás pestrá nabídka osloví, ať už dáváte přednost prodlouženému víkendu v České republice, návštěvě některé z evropských metropolí, nebo okružní cestě Amerikou, Novým Zélandem či Asií. Je nám ctí, stejně jako každý rok, představit Vám naše novinky. Letos jsme do nabídky zařadili zájezdy, které byly připraveny již delší dobu, ale jejich realizace nebyla dříve možná z důvodu různých restrikcí či omezení. Jedná se o cesty za poznáním do Bulharska, Švédska, Turecka, letecké zájezdy na Maltu, Kypr, do Thajska, Vietnamu či Malajsie. V další nabídce naleznete zimní lyžařské zájezdy do Francie a České republiky. Na základě Vaší poptávky vracíme pobytové zájezdy na chorvatském ostrove Rab. Vyberte si, prosím, zájezd buď na našich webových stránkách www.vsacantour.cz, či z klidu domova v novém katalogu pro rok 2023, který Vám rádi zašleme. Pokud dáváte přednost osobní konzultaci, budeme se na Vás těšit v naší kanceláři ve Vsetíně.

Děkujeme za Vaši důvěru a podporu po celou dobu existence cestovní kanceláře VSACAN TOUR, obzvláště v dobách těžkých „covidových“. A přejeme Vám mnoho krásných cestovatelských zážitků pod vsacantourským heslem „s námi na cestách světem“ i v roce 2023.

Ing. Jaromír Malý a Radek Jančík

HLavní partneři