Inzerce
DomůInzerceVSACAN TOUR Vám přeje klidné a radostné prožití velikonočních svátků

VSACAN TOUR Vám přeje klidné a radostné prožití velikonočních svátků

VSACAN TOUR náš partner pro vaše cestování přináší 🐣 Velikonoční přání 🐣 Informace o akcích na zájezdy 🐣 Informace o "Petici za autobusy"

Vážení cestovatelé, milí přátelé!

V tyto dny je to přesně rok od doby, kdy vláda ČR poprvé uzavřela Česko a vyhlásila v souvislostí s pandemií koronaviru nouzový stav. Tenkrát jsme doufali, že je to jen na těch 30 dnů a naposled. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že za rok budeme v ještě tvrdším lockdownu, v pořadí už čtvrtém a volný pohyb i cestování nám bude nadále zapovězeno.

Na sezonu 2021 jsme se nicméně snažili přichystat co nejzodpovědněji a stále věříme, že alespoň část z ní uskutečníme. To by samozřejmě nešlo bez vás, nadšenců do cestování, kdy mnozí z vás už s námi projeli a poznali desítky míst a zemí. Doufáme a věříme, že vás touha cestovat neopustila ani po bezmála 255 dnech zákazů a omezení a znovu společně vyrazíme na cesty.

Přejeme Vám, ať jsou pro Vás nadcházející velikonoční svátky časem naděje, pokoje a radosti.

Kolektiv cestovní kanceláře VSACAN TOUR

Petice „Za autobusy“

Většinu našich zájezdů by nebylo možné realizovat bez autobusové dopravy, kterou  zajišťujeme výhradně firmou Jančík transport. Situace v zájezdové autobusové dopravě je v celém Česku i Evropě stejná jako u cestovních kanceláří – již rok se nejezdí. A přestože autobusy stojí, fixní náklady na jejich udržení musí dopravci hradit. Za kvalitní a moderní autobusy, které byly v posledních letech pořízeny, musejí majitelé platit nemalé částky leasingovým společnostem. V normálních dobách poskytují dopravci služby tisícům organizací, cestovním kancelářím, sportovcům, školám a dalším. Tyto služby jsou zásadně ohroženy, a aby zcela nezanikly, vznikla petice „Za autobusy“, kterou můžete i vy, účastníci zájezdů a klienti, podpořit svým podpisem na webové stránce:https://petice.zaautobusy.cz/Budeme Vám velmi vděční za tuto podporu, kterou chceme apelovat na zástupce státu. Boj dopravců o přežití můžete sledovat také na facebooku : https://www.facebook.com/ZaAutobusyPřípadně shlédnout video z prosincového shromáždění autobusů v Praze, kterou chtěli dopravci upozornit na katastrofální situaci, do níž se nedostali svou vlastní vinou:https://www.youtube.com/watch?v=6QrQ946q9s8&t=35s

Za cestovní kancelář VSACAN TOUR Ing. Jaromír Malý – majitel

HLavní partneři

X