Inzerce
DomůVSACAN TOUR zájezdové tipyPoznávací zájezd Kokořínsko - Český ráj

Poznávací zájezd Kokořínsko – Český ráj

VSACAN TOUR – Největší touroperátor poznávacích zájezdů na východní Moravě – nástupní místo i ve Vizovicích!

3 denní zájezd do chráněné krajinné oblasti Kokořínsko s labyrinty pískovcových skal a strží, spojený s návštěvou zdejších významných památek. Cestou budete mít možnost navštívit další náš významný krajinný celek – Prachovské skály a hrad Kost.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Olomouc, Hradec Králové, KOST (nachází se v půvabné krajině Českého ráje, druhý nejvýznamnější hrad u nás, tvrdý jako kost, jak tvrdila legenda, protože byl jen jednou dobyt – prohlídka), přejezd do oblasti PRACHOVSKÝCH SKAL (turistická procházka významnou skalní lokalitou Českého ráje – Císařská chodba, Malá Fortna, Vyhlídka Českého ráje, Vyhlídka Míru – /mapa trasy/). Přejezd do oblasti na ubytování. Nocleh.
2.den: Po snídani přejezd do CHKO KOKOŘÍNSKO (jedno z nejkrásnějších údolí u nás, kdysi oblíbené místo toulek K. H. Máchy – oblast pískovcových plošin, kaňonovitých údolí a skalních měst). Turistická vycházka Kokořínským dolem přes Vyhlídky a Skalní bludiště /mapa trasy/. Hrad KOKOŘÍN (romantický hrad ukrytý ve zdejších lesích uprostřed chráněné krajinné oblasti). ČERTOVY HLAVY (jsou asi 9 m vysoké skalní reliéfy dvou obřích „čertovských“ hlav vytesaných do pískovcových bloků, jedná se o dílo sochaře Václava Levého-/cesta k hlavám/). Zastávka na soutoku Labe a Vltavy ve městě MĚLNÍK (starobylé město českých královen s působivou dominantou barokního zámku a věží kostela sv. Petra a Pavla, třetí největší kostnice v Čechách). Přejezd na ubytování. Nocleh.
3.den: Ráno odjezd do obce NELAHOZEVES (rodný dům Antonína Dvořáka, nádherný renesanční zámek – šlechtický interiér rodiny Lobkowiczů, nádherné obrazy starých mistrů – včetně děl Rubense a Veroneseho), OKOŘ (mohutná zřícenina jednoho z našich nejkrásnějších hradů). Odjezd zpět do nástupních míst. Návrat v pozdních večerních hodinách.

 UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

CENA ZAHRNUJE: Doprava autobusem, parkovné a poplatky, 2x ubytování se snídaní, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, připojištění storna zájezdu 60,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“
Doporučené kapesné na vstupy: 800,- Kč

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc

Jednotlivé termíny

kóddatum odjezdudatum příjezducenamožnosti
CZE-11/2125.6.202127.6.2021Cena: 3 690,- KčCena pro nového klienta: 3620,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3590,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 15.06.2021)Objedna

HLavní partneři

X