Inzerce
DomůNabídka práceOperations Manager - Cardbox Packaging Zádveřice

Operations Manager – Cardbox Packaging Zádveřice

Nabídka práce na zcela novou manažerskou pozici

Jsme Cardbox Packaging. Výrobce kartonových obalů převážně do potravinářství s téměř stovkou skvělých zaměstnanců. A abychom byli kompletní, potřebujeme náš tým rozšířit o klíčovou osobu v managementu, které vyhovuje lidský přístup, nadstandartní vztahy a veselí kolegové, ale zároveň pro ni bude výzvou autoritativní řízení výroby, zlepšování procesů a zodpovědnost za výsledky.

Ve zkratce budeš

ihned po jednateli klíčovým manažerem podílejícím se na strategickém řízení společnosti. Zodpovědným za chod výroby v celém rozsahu, produktivitu práce a maximální možné vytížení strojů, za dodržení výrobních plánů, navrhování a implementaci nových technologií a výrobních postupů s cílem optimalizace výrobního procesu, vyhodnocování efektivity, za vedení a motivaci pracovníků, za stanovená KPI´s.  Budeš hodnotit stanovené cíle a reportovat výsledky na poradách vedení a budeš se aktivně účastnit zákaznických a certifikačních auditů.

Potřebujeme od Tebe

vyzrálost a manažerskou praxi z výrobní společnosti, strategické a logické uvažování a finanční gramotnost, schopnost řídit a motivovat, drive, týmovost, schopnost přebírat zodpovědnost a samostatně vést projekty, umění plynulé komunikace rovněž v angličtině a němčině, přirozenou autoritu a silnou důvěru.

Nabízíme Ti zato,

že se budeš do práce a na kolegy těšit. Důležitou součástí jsou naše firemní hodnoty, které jsou pro nás stejně klíčové jako odbornost a výsledky. Za Tvoje zkušenosti a výsledky Tě patřičně odměníme. K tomu nabídneme auto, flexibilní pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, výborné kafé, masáže přímo na pracovišti a další benefity.

Dokážeš si představit, že bychom mohli táhnout za jeden provaz? Tak se ozvi a probereme to.

Kontakt

HLavní partneři

X