Inzerce
DomůNabídka práceObchodní manažer/ka, administrativa pro značku Lenovo - SWS Slušovice

Obchodní manažer/ka, administrativa pro značku Lenovo – SWS Slušovice

SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků a jsme jedním z největších IT distributorů na českém trhu, na kterém působíme již 30 let. Jsme distributor IT, našimi zákazníky jsou výhradně firmy, a to většinou eshopy a kamenné obchody s elektronikou.

Nabízíme zázemí stabilní prosperující firmy, motivující finanční ohodnocení, profesní rozvoj a vzdělávání formou školení, prostor k uplatnění svých nápadů a znalostí, příjemné neformální pracovní prostředí a práci v dobrém a sehraném kolektivu, zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál 70,- Kč/den, Cafeterie až 10000,- Kč/rok, až 5 dnů sick days, jazykové kurzy přímo ve firmě, finanční odměny za splnění ročních cílů a obratů, firemní akce, školení, očkování a další).

Koho hledáme, co Vás po zaškolení na pozici na pozici Obchodního manažera/ ky čeká a co od Vás očekáváme?

Hledáme nového kolegu/ novou kolegyni, který/á bude na produktovém oddělení značky Lenovo zodpovědně vyřizovat obchodní administrativu, zadávat produkty do ceníku a s klienty a dodavatelem udržovat dobré obchodní vztahy (zejména účast na akcích se zákazníky a dodavatelem). Na tuto pozici byste měli být pečliví, pracovití, samostatní a komunikativní. Zkušenosti s obchodní administrativou mohou být výhodou, nejsou však podmínkou, vše potřebné Vás během zkušební doby naučíme. Důležitý je Váš opravdový zájem pracovat pro naši firmu. Dalšími požadavky jsou znalost MS Office SŠ, ŘP B a základní znalost AJ.

Kontaktní osoba     

HLavní partneři