Inzerce
DomůFirmyKemp Dešná, Restaurace Feng-shuei

Kemp Dešná, Restaurace Feng-shuei

Zábava, dobré jídlo, rekreace

Areál je vhodný k pořádání firemních či soukromých akcí, seminářů, školení, svateb, vánočních večírků. Nejen pro tyto účely máme k dispozici restauraci s projekcí a kapacitou 100 míst, která je propojena se zahrádkami pro celkem 250 osob a unikátní venkovní projekcí s ozvučením pro pořádání koncertů a diskoték.

Restaurace RESORTU DEŠNÁ disponuje kapacitou 120 míst (počet míst v salonku 60). 
Celý interiér je řešen ve stylu prastaré východní filozofie FENG SHUI, jež je založena na dlouhodobém pozorování působení vlivů přírody a vesmíru. Feng shui ve volném překladu znamená vítr – voda. 
Pracuje s energiemi v prostoru, posiluje pozitivní vlivy a potlačuje negativní. Použité materiály a barvy dotváří útulné harmonické prostředí, kde se hosté cítí příjemně a kde jim chutná.

Menu restaurace sestává z pravé domácí kuchyně z kvalitních čerstvých surovin, najdete tu domácí knedlíky, domácí nudle i poctivý vývar „jako od maminky“
Jsme připraveni splnit všechna vaše gastronomická přání a v každém ohledu předčit veškerá vaše očekávání. Nově zajišťujeme rozvoz jídel pro firmy. Pro jednotlivce nabízíme odebírání obědů.

Bohatě zásobený bar nabízí krom široké nabídky alko a nealko nápojů též vynikající espresso z kávy prvotřídní kvality

Restaurace disponuje též širokým zázemím pro zábavu a relaxaci a v té souvislosti vysoce kvalitním technickým vybavením.

– špičkové ozvučení systémem domácího kina
– vnitřní velkoplošná projekce
– profesionální zařízení karaoke
– vysokorychlostní internetové připojení WIFI zdarma

Adresa a kontakt

HLavní partneři