Inzerce

HM – Studio

V naší kamenné prodejně ve Slušovicích nabízíme zdravotní matrace, postelové rošty, anatomické polštáře, postele z masivu, spodní prádlo, noční prádlo župany, čistící zóny, koberce

Jsme menší rodinná firma , která byla založena v roce 2014 v Želechovicích u Zlína a později přestěhována do nových prostor ve Slušovicích. V oboru pracujeme již od roku 2008.
Naše studio je schopné vybavit i penziony či jiná ubytovací zařízení.
Najdete u nás pouze české výrobce a dodavatele, kteří si ručí za kvalitu.

V naší kamenné prodejně ve Slušovicích nabízíme:

Postele s rošty – ukázky z našeho sortimentu

Naše prodejna získala oficiálně exklusivní zastoupení OBLASTNÍ PRODEJNA českého výrobce AHORN

Salina Basic – Dvoulůžková postel

Levitující postel se zúženým čelem – působí dojmem, jako by se vznášela ve vzduchu. Materiál – lamino nadstandardní tloušťky 38 mm zabezpečuje vysokou stabilitu postele. Nastavitelná výška lehací plochy. Výška boku postele 50,5 cm. K posteli lze dokoupit úložný prostor a noční stolky (kategorie Úložné prostory a Noční stolky). Postel je dodávána bez roštu a matrace.


Výhodný set – Postel Lorano + matrace + rošty

POSTEL LORANO v dekoru dub světlý je vyrobena z lamina nadstandardní tloušťky 38 mm. Výška boku postele 50,5 cm. Nastavitelná výška lehací plochy. MATRACE DELVIA je oboustranná matrace z kvalitní PUR a pojené pěny. Pružná ramenní zóna zmírňuje otlačení ramen při spánku na boku. Snímatelný potah Astra. Výška 18 cm. ROŠT PRIMAFLEX s 28 lamelami uloženými v pružných pouzdrech člení plochu lůžka do 3 anatomických zón. Posuvnými objímkami lze nastavit tuhost v bederní oblasti.


Grado – Dvoulůžková postel

Postel Grado lze pořídit ve dvou dřevinách – elegantním buku a divokém dubu, jenž se vyznačuje výraznou a nezaměnitelnou strukturou dřeva. Viditelné suky a praskliny dodávají posteli jedinečný přírodní vzhled, každá postel je tak originálem. Zdvojené přední nohy zaručí vysokou stabilitu a bytelnost lůžka. Kování lze nastavit do čtyř různých pozic a umístit tak rošt až do výšky 39,5 cm od podlahy. Za pozornost stojí také dominantní čelo s nápadným kaskádovým stupínkem pro nadčasový vzhled.


Valencia

TECHNICKÉ PARAMETRY:

  • ložná plocha: 160,180 x 200cm
  • výška uložení roštu: 310, 335, 360, 385Mm
  • celková vnější šířka: 170,190cm
  • celková vnější délka: 220cm
  • výška čela: u hlavy 110cm, u nohou 46cm
  • průřez nohy: zadní 30x115mm, přední 40×180
  • průřez bočnice: 30x200mm

Duostar Motor

Praktický rošt s motorovým polohováním pro pohodlný odpočinek. Výška pouhých 7 cm je řešením pro lůžka, kde by zvolená matrace mohla příliš vyčnívat nad horní okraj postele. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.


Duostar

Praktický postelový rošt pro běžné spaní vysoký pouhých 5 cm. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 5 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Foliovaná povrchová úprava lamel usnadní údržbu roštu. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.


Spodní a noční prádlo

Župany noční košile a pyžama kalhotky trenýrky a boxerky naše prádlo zaručuje kvalitu a komfort nošení. Dodavatelé jsou zaměření na kvalitu a proto máme na prodejně jejich sortiment . Hlavní dodavatelé: Pleas a.s, Cornette, Lormar, VampKoberce kusové a v metráži

Koberec bývá zásadním prvkem vzhledu Vašich reprezentativních prostor. Proto právě jeho volba se stává nesmírně důležitou. Takový koberec musí splňovat barevné i kvalitativní předpoklady a též odrážet Vaši osobnost. Ať už jste však extravagantní, citliví, konzervativní nebo máte prostě rádi jednoduchost, u nás si díky široké nabídce vyberete ten svůj.

V nabídce jsou –barevné a vzorované koberce, bukláky nebo čistící zóny a rohožky

Zajišťujeme pokládku na míru i do větších prostor.


PROUVÉ – to nejlepší pro vaše pádlo

Novinka na trhu. Majitelka a zakladatelka značky PROUVÉ je modelka KATARZYNA TRAWINSKA. Její výrobky jsou zcela ekologické a nejsou testovány na zvířatech. Celá kolekce je vhodná i pro alergiky. Všechny vůně jsou jemné a decentní. V nabídce jsou produkty: PRACÍ GELY /bílé, barevné, černé / AVIVÁŽE


Otevírací doba Pondělí – pátek 12 – 17

ADRESA A KONTAKT

HLavní partneři

X