Inzerce
DomůVSACAN TOUR zájezdové tipyČeský ráj - Maloskalsko

Český ráj – Maloskalsko

VSACAN TOUR – Největší touroperátor poznávacích zájezdů na východní Moravě – nástupní místo i ve Vizovicích!

3 denní poznávací turistický zájezd do oblasti Českého ráje tzv. Maloskalska, ležícího na obou březích řeky Jizery, uprostřed přírody plné bizarních skalních měst a skalních hradů a navíc nejvyšší hora Českého ráje Kozákov, kde se nacházejí skutečné drahokamy.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Zřícenina skalního hradu ROTŠTEJN vtesaná do bloku pískovcových skal se známým skalním oknem s krásnými pohledy na Trosky. Poté lehká turistika v malebných BESEDICKÝCH SKALÁCH (skalní bludiště Kalich s nádhernými skalními útvary, Skalní město Chléviště, Hořákova vyhlídka, Husníkova vyhlídka, vrch Sokol). Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.
2.den: Po snídani z Malé Skály po turistické značce ke zřícenině skalního hradu VRANOV – PANTHEON umístěného na strmém skalním bradle s množstvím schodišť, skalních místnůstek, sklepení, různých branek a teras (prohlídka, nádherné výhledy na údolí Jizery a celou oblast Maloskalska). Pokračování k hradu FRÝDŠTEJN (hrad s věží, kde se točila známá pohádka o „Princezně Jasněnce a létajícím ševci” – prohlídka). Odpoledne zastávka v MALÉ SKÁLE (možnost občerstvení ve známem „Hostinci u Boučků” – roubená usedlost z 19.století), procházka podél řeky Jizery, osobní volno. Návrat na ubytování. Večeře a nocleh.
3.den: Po snídani prohlídka BOZKOVSKÝCH DOLOMITOVÝCH JESKYNÍ s bohatou krápníkovou výzdobou a podzemním jezírkem, které je největší v Čechách. Poté magická a nejvyšší hora Českého ráje KOZÁKOV (vrch byl už od pravěku vyhledáván jako naleziště drahých kamenů. Výstup na věž, která slouží jako rozhledna s nádhernými výhledy. Návštěva Votrubcova lomu pod Kozákovem s možností hledání achátů, jaspisů, ametystů, návštěva Muzea drahých kamenů v Kozákově). Odpoledne odjezd zpět domů, návrat ve večerních hodinách.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů je polopenze.

CENA ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 2x nocleh, 2x polopenze, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, připojištění včetně storna 60,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné na vstupy: 500,- Kč
 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Zlín, Vizovice, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Jednotlivé termíny

kóddatum odjezdudatum příjezducenamožnosti
CZE-19/2125.6.202127.6.2021Cena: 3 750,- KčCena pro nového klienta: 3680,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3650,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 15.06.2021)Objednat
CZE-18/2121.5.202123.5.2021Cena: 3 750,- KčCena pro nového klienta: 3680,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3650,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 15.06.2021)

HLavní partneři

X