Pracovník na obsluhu výsekového stroje

Středa, 18 Prosinec 2019 09:42 Bookmark and Share

CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice

CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice  - Foto: Jana Dohnalová

Pokud jsi manuálně zručný, máš zkušenosti s obsluhou strojů a jejich seřizováním, jsi pohodář, na kterého je spoleh a nevadí Ti práce v nepřetržitém provoze, bez obav můžeš být dalším členem našeho výrobního týmu. Výhodou, ne podmínkou, Ti budou zkušenosti přímo s výsekovými stroji a nástroji nebo praxe z tiskárny.

Odměnou Ti bude jistota zaručené práce v čistém prostředí, výplata na den včas a mimo měsíční mzdu spousta benefitů jako týden dovolené navíc, stravenky a každodenní výběr ze 4 druhů menu k obědu, příspěvky na dovolenou a Vánoce, zájezdy do termálů, na lyže, permanentky na hokej či fotbal a další.

Chceš být jeden z nás? Napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volej 602 765 626. Rádi ti pozici i naši společnost osobně představíme.

Chceš být jeden z nás? Napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volej 602 765 626. Rádi ti pozici i naši společnost osobně představíme.