OBCHODNÍ ASISTENT/KA

Středa, 11 Září 2019 14:07

Bookmark and Share

CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice

CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice  - Foto: Jana Dohnalová

Rychle rostoucí mezinárodní výrobce kartonových obalů převážně pro potravinářský průmysl a člen skupiny Greiner group hledá do svého týmu v Zádveřicích kolegu na pozici

OBCHODNÍ ASISTENT/KA

Baví Tě práce s lidmi a jsi pečlivá/ý? Přijmeš rád/a zodpovědnost za svou práci? Toužíš po každodenním využití anglického jazyka v práci? U nás ti Tvůj sen splníme. 

Pokud jsi pohodář/ka s týmovým duchem a pečlivec, na kterého je spoleh, bez obav můžeš být dalším členem našeho obchodního oddělení, který bude mít na starost správu objednávek v interním systému, kontrolu termínů, tvorbu cen u opakovaných zakázek a komunikaci se zákazníky ohledně stavu zakázek. Požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem a uživatelskou znalost MS Excel. Výhodou je znalost němčiny

Zakládáme si na zdravé firemní kultuře, pečujeme o zaměstnance a nabízíme spoustu benefitů v rámci sociálního programu. Naším standardem je přátelská atmosféra. Do práce se těšíme a setkáváme se i mimo ni.

Láká tě to k nám? Napiš na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volej 602 765 626.
Rádi ti pozici i naši společnost osobně představíme.