Pomocný tiskař

Pondělí, 08 Leden 2018 06:51 | Zdroj: CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice

Bookmark and Share

CARDBOX PACKAGING s.r.o. Zádveřice přijme

CARDBOX PACKAGING s.r.o., výrobce obalů pro potravinářský průmysl, přijme do výroby v Zádveřicích na hlavní pracovní poměr kolegy na pozice POMOCNÝ TISKAŘ

Pracovní náplň:

  • příprava papíru pro tisk
  • vychystávání barev dle specifikací zakázky
  • základní ovládání a čištění tiskového stroje

Požadavky:

  • praxe v polygrafii výhodou
  • praxe v polygrafii na pozici hlavní tiskař nutností
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • zodpovědnost, schopnost práce v týmu a proaktivní přístup

Důvody, proč se stát jedním z nás:

  • 13.plat, placené přesčasy, dovolená navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
  • možnost profesního růstu na pozici hlavního tiskaře
TĚŠÍME SE NA VÁS!