Inzerce
Domů Novinky Vítězný dort si z karnevalu DDM Zvonek odnesla námořnice, robot a dvě...

Vítězný dort si z karnevalu DDM Zvonek odnesla námořnice, robot a dvě indiánky s vodníkem

V neděli 19. ledna přivítal sál Domu kultury vizovskou nejmladší generaci na dětském Karnevalu Domu dětí a mládeže Zvonek. Děti si užily odpoledne plné zábavy, soutěží a tancování, ale i nových atrakcí.

 V rámci 30 korunového vstupného měly děti všechny atrakce zdarma. Vstupenka platila taktéž pro slosovatelnou tombolu. Prvními cenami v ní byly společenské a rodinné deskové hry.

Akci jako obvykle skvěle uváděl DJ Březík, který svým moderováním tradičně vtáhnul děti i rodiče do karnevalového děje! Nejmenší si zařádili na skákacím hradu, ve výtvarném koutku se tvořily masky na obličej.

Ve fotokoutku byla děvčata ze Střední školy oděvní a služeb Vizovice, studující obor fotograf. „Prvním úmyslem bylo fotky rodičům místě vyvolat, technika však selhala, a tak nakonec budou fotky z fotokoutku ke stažení na našem webu,“ vysvětlila portálu Horní Podřevnicko Yvette Mikesková z DDM Zvonek Vizovice.

Cenu starší maska vyhrála námořnice, mladší masku vyhrála indiánka, kreativní masku robot a rodinou masku vyhrál vodník, indiánka a malá indiánka – vítězové si domů odnesli sladký dort!

„Děkujeme všem za přízeň a tak velkou účast, sponzorům za dary do tomboly, manželům Šťastným za občerstvení, Domu kultury za spolupráci. Děkujeme čokoládovému království ve Vizovicích za čokoládové figurky, které se dětem moc líbily a ještě lépe chutnaly. Dík patří i firmě Sýkora, která do tomboly věnovala hrníčky a trička. Také hračky věnované paní Hruzíkovou určitě dětem udělaly radost. Těšíme se na další akci, a to Sletu Čarodějnic,“ dodala Yvette Mikesková.

HLavní partneři

Tristol interiér

Naše společnost má sídlo ve Všemině a zabývá výrobou nábytku na míru podle požadavků zákazníka. Nabízíme zaměření, konzultaci, 3D vizualizaci. Námi vyrobený...

Posuvné dveře pro vestavěné skříně Mline

Posuvné dveře pro vestavěné skříně Mline - specializovaný výrobce Na posuvné dveře pro vestavěné skříně se firma Mline specializuje již od roku 2003....

Restaurace Sud Slušovice

Přijměte pozvání do restaurace, kterou najdete ve zcela netradičních prostorách budovy Music club sud ve Slušovicích. Po vstupu do restaurace se vám...

AligatorAVS čtyřkolky, příslušenství

Kdo jsme? Společnost, která Vám nabízí od roku 2011 prodej a servis motorových čtyřkolek, motorek. Naše...

Penzion Kopná

Ubytování v 6 podkrovních pokojích (celková kapacita 18 lůžek)Restaurace / bar (kapacita až 50 osob) / domácí kuchyněSpolečenská místnost (billiard, šipky,...
X