Inzerce
Domů PR článek Vánoční nadílka nožů - zn. Kudla od Červa!

Vánoční nadílka nožů – zn. Kudla od Červa!

Přemýšlíte o hodnotném vánočním dárku co zaručeně potěší? Máte doma lovce, rybáře, trampa, dobrodruha či někoho, jehož snem vždy byla pořádná kudla?

Kudla od Červa. Je hezká, z poctivého materiálu s betelnou konstrukcí.

Kudla vyrobená nožířským mistrem v Ostratě u Zlína – to je poctivý materiál, betelná konstrukce, hezké – přírodní dřevo na ručce, pouzdro z hověziny. Lidé, kteří od Červa mají nože, se na ně musí spolehnout.

Vybírejte z vánoční nabídky originálních modelů roku 2020

Brablenec ořechový

Malá sympatický a užitečný nožík pro každodenní použití. Společník, co bude vždy po ruce. K noži je pouzdro k nošení na krku (NECK), ale umožnuje i nošení na opasku, a to jak horizontálně, tak vertikálně.

Ocel D2, tl. 3mm, kalená na 60HRc, plochý výbrus, dřevo – valašský přech, černý fíbr. Délka čepele 8cm, celková délka 16,5cm, hmotnost 100g. Cena nože vč. pouzdra je 2.300 Kč.


Skookum olivový

Skookum – legenda mezi noži do přírody. Nabízím mnou upravený klon tohoto středního nože se skandinávským výbrusem a nádherným dřevem olivy. Dřevo olivy je podloženo červeným fíbrem, rovněž pouzdro je prošito červenou nití.Rukojeť řádně napuštěna světlicovým olejem, včelím voskem, povrch šelak. K noži je toulcové pouzdro v volný závěsem vyrobené z hověziny.

Ocel D2, tl. 3,7mm, kalena na 60HRc, výbrus skandinávský. Dřevo oliva + červený fíbr. Délka čepele 10,5cm, celková 21,5cm, hmotnost 186 g. Cena včetně pouzdra je 2.800 Kč.


Nessmuk padoukový

Nessmuk – nůž trapperů. Středně velký nůž vhodný pro myslivce, lovce ale i tuláky co chodí rádi přírodou. Nádherné a odolné dřevo červeného tropického padouku je řádně ošetřené světlicovým olejem, včelím voskem, povrch – šelak. Dřevo ručky je podloženo žlutým fíbrem, která dává zajímavou kontrastní linku. Rovněž pouzdro vyrobené z hověziny je prošité žlutou nití.

Ocel D2, tl. 3,7mm, kaleno na 60HRc, výbrus plochý. Dřevo padouk + žlutý fíbr. Délka čepele 10,5, celková 21,5cm, hmotnost 164g. Cena včetně pouzdra 2.800 Kč.

Adresa a kontakt

HLavní partneři

Vraník – rodinný pivovar a penzion

Podnik nabízí své služby už od roku 1928 a zajímavostí je, že je v rukou již čtvrté generace rodinných příslušníků. Restaurace s varnou na...

Pneu Vraník – Přišel čas nechat auto přezout na zimu!

Za bezkonkurenční ceny pořídíte nové pneu nebo spolehlivé protektory od českého výrobce!Služby včetně 3D geometrie!A ke koupi 4 pneu či přezutí dárek – naše...

NEREZ – LUDĚK POLČÁK

Firma byla v r. 1990 založena jejím současným majitelem p. Luďkem Polčákem. Od tohoto roku poskytovala firma pod názvem NEREZ drobnou zámečnickou výrobu související s...

Rekreační středisko Trnava

Ubytování v krásném horském prostředíLyžařský areál se čtyřmi vleky a nočním lyžovánímSlužby relaxačního centra s bazénem, whirlpoolem, saunamiMultifunkční hřiště s umělým povrchem a osvětlením Příjemné prostředí pro pořádání...

Hospůdka pod Rablinů

Hospůdka pod Rablinů uprostřed přírody na kašavském rozcestí kromě běžného provozu v restauraci a na terase zajišťuje i oslavy narozenin, svatby, firemní akce...
X