Inzerce
Domů Novinky NEJSYMPATIČTĚJŠÍ HASIČKU MAJÍ V ZÁDVEŘICÍCH

NEJSYMPATIČTĚJŠÍ HASIČKU MAJÍ V ZÁDVEŘICÍCH

Být členem sboru dobrovolných hasičů není jen o tom soutěžit v požárním sportu. Jste-li mladou krásnou hasičkou, můžete se přihlásit do soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko, tak jako to udělala osmnáctiletá Jana Pekařová ze Zádveřic.

Jana se spolu s dalšími šesti děvčaty z Česka a dvěma dívkami ze Slovenska utkala o korunku krásy na slavnostním galavečeru, který se konal v prestižním TOP HOTELu PRAHA 11. října 2013. Druhým rokem byl vedle nejkrásnějších hasiček volen také Hasič roku.

Finále soutěží moderoval Libor Bouček s Janou Marečkovou. Během večera vystoupili Leona Machálková, Martin Maxa nebo Heidi Janků. V porotě zasedli mimo jiné Andrea Verešová či Agáta Prachařová.

Finalisté se představili kolegiu porotců a více než tisícovce přítomných diváků ve sportovním oblečení, předvedli promenádu v plavkách, čekal je pohovor, volná disciplína, ve které Jana zatančila s Charlesem Burtonem, taktéž členem SDH Zádveřice a módní přehlídka ve společenských šatech.

S nejvyšším počtem zaslaných hlasů získala Jana Pekařová titul Miss Hasička Sympatie 2013.

Vítěznou korunku a titul Miss Hasička ČeskoSlovensko 2013 si odnesla Stanislava Halušková ze slovenské Likavky. Hasičem roku se stal Tomáš Petreček, pracující jako profesionální hasič v Opavě. Titul Hasič Sympaťák si odnesl Roman Vetrák z Plzně. Od sponzorů soutěže všichni finalisté obdrželi hodnotné dary.

HLavní partneři

Motokrámek – díly pro tvou legendu

Proč koupit moto díly právě u nás? Velký výběr zboží

Moje Smečka – Chovatelské a zahrádkářské potřeby

najdete nás v prodejně ve Vizovicích a také na Facebooku na adrese:www.facebook.com/mojesmeckavizovice/máme dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů, naši pracovníci jsou školeni v...

Tomáš Ševčík – Tvořím weby, které vydělávají

Tvořím webové stránky s důrazem na analýzy. Díky porozumění vašemu cíli, byznysu a zákazníkům postavím web, který...

VSACAN TOUR – Zájezdový katalog 2020

VSACAN TOUR - Největší touroperátor poznávacích zájezdů na východní Moravě - nástupní místo i ve Vizovicích! V roce 2020 vstupuje cestovní kancelář Vsacantour Vsetín do 31....

Obchod Zimmermann – spojovací materiál

Prodej spojovacího materiálu ve velmi širokém rozsahu / Výroba klíčů FAB dle přineseného originálu / Při odběru celých balení určitého druhu...
X