Inzerce
Domů Neubuz Prezident Zeman navštívil Slušovice. V Greineru pro něj vyrobili kelímek

Prezident Zeman navštívil Slušovice. V Greineru pro něj vyrobili kelímek

Hned první den třídenní oficiální návštěvy ve Zlínském kraji zamířil prezident republiky Miloš Zeman do Slušovic. Přesněji do Neubuzi, do firmy nejznámějšího výrobce plastových obalů v české republice Greiner Packaging.

 Greineru se prezident neobjevil náhodou. Tato firma nejen že patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu Slušovicka i Zlínska, ale zároveň ji na tomto místě jako původní vystavil v dobách Agrokombinátu Slušovice prezidentův dlouholetý přítel František Čuba. Pana Čubu také Miloš Zeman přivítal na pódiu jako svého hosta. Za kraj se setkání zúčastnil i zlínský hejtman Stanislav Mišák jako hostitel celé prezidentské návštěvy.

V rámci krátkého setkání s občany předvedly prezidentovi své vystoupení děti ze základní školy v Neubuzi. Za firmu Greiner pak jednatel Ivo Benda předal hlavě státu několik darů. Miloš Zeman dostal mimo jiné i kelímek s oficiální prezidentskou podobiznou vyrobený v Greineru speciálně pro tuto příležitost. Jako šachistu jej také potěšily originální šachy z lipového dřeva.  Na závěr půlhodinového zastavení popřál prezident občanům krásné dny a v koloně pokračoval směrem do Zlína, kde jej na Náměstí Míru čekal další mítink.

HLavní partneři

Obchod Zimmermann – spojovací materiál

Prodej spojovacího materiálu ve velmi širokém rozsahu / Výroba klíčů FAB dle přineseného originálu / Při odběru celých balení určitého druhu...

Tristol interiér

Naše společnost má sídlo ve Všemině a zabývá výrobou nábytku na míru podle požadavků zákazníka. Nabízíme zaměření, konzultaci, 3D vizualizaci. Námi vyrobený...

Motokrámek – díly pro tvou legendu

Proč koupit moto díly právě u nás? Velký výběr zboží

AligatorAVS čtyřkolky, příslušenství

Kdo jsme? Společnost, která Vám nabízí od roku 2011 prodej a servis motorových čtyřkolek, motorek. Naše...

Tomáš Ševčík – Tvořím weby, které vydělávají

Tvořím webové stránky s důrazem na analýzy. Díky porozumění vašemu cíli, byznysu a zákazníkům postavím web, který...
X