Inzerce
Domů Neubuz Prezident Zeman navštívil Slušovice. V Greineru pro něj vyrobili kelímek

Prezident Zeman navštívil Slušovice. V Greineru pro něj vyrobili kelímek

Hned první den třídenní oficiální návštěvy ve Zlínském kraji zamířil prezident republiky Miloš Zeman do Slušovic. Přesněji do Neubuzi, do firmy nejznámějšího výrobce plastových obalů v české republice Greiner Packaging.

 Greineru se prezident neobjevil náhodou. Tato firma nejen že patří mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v regionu Slušovicka i Zlínska, ale zároveň ji na tomto místě jako původní vystavil v dobách Agrokombinátu Slušovice prezidentův dlouholetý přítel František Čuba. Pana Čubu také Miloš Zeman přivítal na pódiu jako svého hosta. Za kraj se setkání zúčastnil i zlínský hejtman Stanislav Mišák jako hostitel celé prezidentské návštěvy.

V rámci krátkého setkání s občany předvedly prezidentovi své vystoupení děti ze základní školy v Neubuzi. Za firmu Greiner pak jednatel Ivo Benda předal hlavě státu několik darů. Miloš Zeman dostal mimo jiné i kelímek s oficiální prezidentskou podobiznou vyrobený v Greineru speciálně pro tuto příležitost. Jako šachistu jej také potěšily originální šachy z lipového dřeva.  Na závěr půlhodinového zastavení popřál prezident občanům krásné dny a v koloně pokračoval směrem do Zlína, kde jej na Náměstí Míru čekal další mítink.

HLavní partneři

Moje Smečka – Chovatelské a zahrádkářské potřeby

najdete nás v prodejně ve Vizovicích a také na Facebooku na adrese:www.facebook.com/mojesmeckavizovice/máme dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů, naši pracovníci jsou školeni v...

NEREZ – LUDĚK POLČÁK

Firma byla v r. 1990 založena jejím současným majitelem p. Luďkem Polčákem. Od tohoto roku poskytovala firma pod...

TNS SERVIS – kariéra

CO BUDEŠ DĚLAT Montáže dílů pro elektronický a automobilový průmysl je práce vhodná pro každého, kdo je manuálně...

Voňavý špajz Vizovice – farmářské a bio výrobky, zdravá výživa

Náš Špajz je velký, má spoustu polic a lednic a v nich najdete od každého něco. od koziček máme...

Hospůdka pod Rablinů

Hospůdka pod Rablinů uprostřed přírody na kašavském rozcestí kromě běžného provozu v restauraci a na terase zajišťuje i oslavy narozenin, svatby,...
X