Život a vztahy podle znamení a živlů

Místo konání - Vizovice, Dům kultury
Datum, čas: Pátek, 27 Září 2019 17:30

Život a vztahy podle znamení a živlů
Řeč bude o tématu partnerských vztahů pohledem znamení a živlů Zodiaku s využitím mnohaletých zkušeností z praxe alternativní diagnostiky, etikoterapie a masérství. Budeme hovořit o jasných i skrytých aspektech znamení, o jejich provázanosti na všechna ostatní znamení, o potenciálu, který vytvářejí v partnerských vztazích, o vědomé podpoře fungování příslušných tělesných orgánů vztažených k jednotlivým živlům, o fyzické podstatě, psychickém světě i duchovních posláních znamení.

Atraktivní částí přednášky bude ta o vlivu znamení a živlů na partnerské vztahy, na vhodnost partnerů, na potenciál a cíle vztahů, na rodinné, zdravotní a duchovní aspekty, na to, jak vychovávat děti podle znamení s ohledem na jejich pohlaví a pořadí narození. Pokud vyjde chvilka, probereme si také vaše postavení mezi sourozenci ve vaší mateřské rodině, ať si uděláte obrázek o tom, co si z tama odnášíte do dospělého života.

Vstupné 300 Kč

::: Platba v hotovosti na místě. Mládež do 18 let (včetně) vstup zdarma.
::: Audiozáznamy z přednášky a fotky tabule zdarma v ceně.


Přihlášky

::: Přihlašujte se prosím přímo u mě písemně e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

::: Veškeré organizační dotazy řešte telefonicky na na čísle (+420) 608 808 664. Volejte prosím PO – PÁ v době mezi 9 – 18 h.

Audiozáznamy přednášek k zakoupení

::: Pokud nemáte na přednášku čas přijít nebo pokud jste ji termínově propásli, ale přesto o ni máte zájem alespoň v audio – podobě, nevěšte hlavu. Využijte moji rozsáhlou audiotéku. Napište mi o zaslání vám zpoplatněného audiozáznamu e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cena je stejná jako výše vstupného. Platbu po domluvě provedete bankovním převodem a jakmile se mi platba připíše na účet, obratem vám do reakce na váš e-mail pošlu link a heslo ke stažení a v případě technických nejasností se stahováním nebo přehráváním vám navíc ještě pomohu k vaší spokojenosti.

::: Věděli jste, že ke každému znamení Zodiaku mám pro vás ucelené 3-hodinové audionahrávky zvlášť? Koukněte se na můj web www.marekscotka.cz do sekce Ke stažení / Můj Zodiak