ZATMĚNÍ / KV ART PRODUCTION

Místo konání - Hvozdná, divadlo
Datum, čas: Úterý, 21 Srpen 2018 19:00

Foto: www.brezik.cz

Starší pár Martin a Věra spokojeně žijí svůj obyčejný život v zapadlém městečku na americkém pobřeží. Milující manželé spolu prožívají chvíle radosti a míru, avšak jen do té doby, kdy Martinovo chování začne nést jasné přízraky Alheimerovy choroby. Zpočátku jde jen o Martinovo roztomilé zapomínání, později však přicházejí stále vážnější problematické situace. Přesto se Věra snaží nenarušovat jejich klidný život a vše zvládat sama. Postupem času se však Martinův stav natolik zhorší, že se rozhodne vyhledat pomoc. Pomocnou ruku nachází v doktoru Eardlym a ošetřovatelce Phill.
 
"Literární dílo Vyhasínání mozku Martina Kleina, na základě které vznikla divadelní hra Zatmění, musí každého zasáhnout. Měl by ji shlédnout každý, kdo pečuje o lidi trpící demencí, pečovatelé, pečovatelky, ale i rodinní příslušnící. Hra vás dokáže přenést do mysli člověka žijícího s Alzheimerovou chorobou a umožní vám pochopit co prožívá, jak se cítí a také co potřebuje."
Jiří Horecký, prezident Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR

KVartproduction uvádí dramatizaci knihy J. Brenlefa "Vyhasínání mozku Martina Kleina", která se stala nejpopulárnější knihou 20. století!
 
HRAJÍ:
Dušan Sitek
Ilona Svobodová
Máša Málková
Jan Konečný
Leonard Stirský
 
DRAMATIZACE A REŽIE:
Filip Bařina a Dominik Jetel

VSTUPNÉ:
280 Kč

VSTUPENKY LZE ZAKOUPIT POUZE PŘEDEM PŘES GoOut zde.