Štěpánská Rocková Noc

Místo konání - Vizovice, Sokolovna
Datum, čas: Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 20:00

Štěpánská Rocková Noc
🎸🎸🎸Přijměte naše pozvání na skvělou Rockovou Noc, při které vytančíte všechny snězené řízky a cukroví 🍪🍩🎂🍰

SOKOLOVNA VIZOVICE opět přichází s netradiční akcí, která zde na Štěpána ještě nebyla 🍾🍾🍾🍾 K tanci a poslechu ve sváteční den, přijedou zahrát tři skvělé rockové kapely. SCHELINGER REVIVAL, FIREBALL a JARNÍ ÚNAVA. O kapelách se dočtete níže.

🤟 🤟PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS:
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
✔️ Velký výběr točených piv (minimálně 10 druhů : např. Nachmelená Opice, Lucky Bast., Sedmý Schod, Zlínský Švec, Primátor a další.)
✔️ Vybraná vína a Prosecca ve spolupráci se Zlínským
WINE &FOOD LA VITE https://www.lavite.cz/
✔️ Karibské rumy a oblíbené whisky
✔️Další alko i nealko
✔️ K dispozici studená i teplá kuchyně
✔️Šatna k dispozici
✔️Po mnoha letech průchozí restaurace i sál 👌👌👌

🎸 SCHELINGER REVIVAL: http://www.schelinger-revival.cz/poslechn%C4%9Bte-si Pětičlenná rocková kapela band pochází z okolí Valašských Klobouk, ležících přibližně 40 km od Zlína… a necelých 10 km od Študlova-valašské undergroundové Mekky (kdo zná Plastic People of the Universe, ví o čem je řeč).
Historie kapely se začala psát v roce 1999, kdy se pár muzikantů, již dostatečně protřelých v místních hudebních seskupeních, rozhodlo, že by chtěli vzdát hold velikánovi české rockové scény konce 70. a začátku 80. let. A tím nebyl nikdo jiný, než zpěvák s charismatickým a nezaměnitelným hlasem – Jiří SCELINGER.

🎸 FIREBALL: https://bandzone.cz/fireball?at=info Kapela složená ze zkušených zlínských muzikantů plující na vlně Hard Rocku 70-90 .let s moderním soundem a přístupem. Klade důraz na instrumentální zručnost chytrost a plnost riffů....S různými přestávkami /působení členů v Lenny Kravitz revival,Pearl Jam revival / působí na scéně již 15.let.🎸

🎸 JARNÍ ÚNAVA: https://bandzone.cz/jarniunava Jarní únava je zlínská kapela hrající ve stylu Rock&Heavy v aktuální složení od r. 2017. Autorem hudby a českých textů je Radek Hála. Texty byly upraveny pro potřeby zpěváka Dee Dee Johnsona, který je původem z New Orleans.