Na zajíčka aneb Komu není rady, tomu ucho utrhni...

Místo konání - Vizovice, Dům kultury
Datum, čas: Pátek, 05 Říjen 2018 19:00

Na zajíčka aneb Komu není rady, tomu ucho utrhni...
Dům kultury Vizovice Vás srdečně zve 5. října 2018 v 19 hodin na divadelní představení NA ZAJÍČKA aneb Komu není rady, tomu ucho utrhni… Předprodej vstupenek v papírnictví Pavelka a Informačním centru za 60 Kč, na místě za 80 Kč.
Jaroslav Princ Fránek se inspiroval především komedií Williama Shakespeara Zkrocení zlé ženy, kterou však situoval do ráje kasín a klubů, amerického Las Vegas. I tak však zůstává hlavním poselstvím velkého alžbětince, že charaktery se mění pod vlivem nejmocnějšího kouzla jménem láska a nejen Kateřina, tak dojde k poznání, že místo ženy v životě je po boku jejího muže, i když se to neobejde bez křiku - a legrace. Což platí od roku 1593 až doposud. Hrají: Eva Berková, Jaroslav Fránek, Lukáš Chmela, Zuzana Konvičková, Lenka Michlíčková, Svatava Nováčková, Gabriela Nováková a další. Režie a úprava textu: Jan Adámek
Divadelní soubor P.O.KRO.K. již více jak deset let jezdí po obcích Zlínského regionu s komediemi převážně dle vlastních scénářů. Hry jako „Mušketýrky“, „Sladký hřích“, „Dokonalá svatba“, loňská „Na Koníčka“ nebo aktuální „Na Zajíčka“ pobavily dosud publikum ve více jak třiceti obcích a městech. Do řady z nich se soubor vrací pravidelně, některé obce jsou vždy nové.