Den pro Ondru

Ostrata, Výletiště (při nepřízni počasí Kulturní dům)

Datum, čas: Neděle, 30 Duben 2017 15:00

Den pro Ondru
  • vystoupení sportovního aerobiku Zuzky Němcové, vicemistryně světa 2016 ve Vídni a Jáchyma Hanáka, mistra světa 2015 Martinik, vicemistra Evropy (Karlovy Vary) a vicemistra světa 2017 (Vídeň), vše pod asociací FISAF.
  • vystoupení Dance Studia Starlight
  • zahraje kapela - Náš Pozdní sběr
  • skákací hrad pro děti
  • možnost opékání špekáčků

K jídlu a pití budeme podávat: grilované jehněčí, grilovaná kuřata a krkovice, grilované klobásy, palačinky, čepované pivo, svařák, víno, limo

Na akci budeme prodávat trička a odznaky s logem na podporu léčby Ondry. Vstupné na akci je dobrovolné. Celý výtěžek z této akce bude věnován Ondrovi.
Koncem loňského roku byla Ondrovi Hánělovi /15 let/ z Ostraty diagnostikována rakovina. Situace Ondry a jeho rodiny není příznivá. Ondra dojíždí na chemoterapie do Brna a jeho maminka Jana roz. Červenková musí řešit nelehkou finanční situaci. Vzhledem k tomu, že je samoživitelka a Ondru ošetřuje nepřetržitě, nemůže chodit do zaměstnání. Náklady na Ondrovu léčbu jsou nemalé a je nutné pro něj zajistit speciální potravinové doplňky a kvalitní stravu. Proto jsme se rozhodli rodinu Hánělovou finančně podpořit. Počátkem roku 2017 proběhla jednorázová sbírka na Ondru v prodejně potravin v obci Ostrata a na obecním úřadě. Tato anonymní sbírka byla pro Ondru velkou pomocí. My jako kamarádi a spolužáci Jany chceme nyní sbírku zopakovat, a to formou tří akcí, ze kterých bude Ondrovi věnován výtěžek a část ze vstupného. Na těchto akcích bude možno dát dobrovolný příspěvek a také se budou prodávat odznaky, magnetky, trička s logem na pomoc Ondrovi. Výtěžek z tohoto prodeje bude celý předán Ondrovi.
Přispět můžete i na Ondrův transparentní účet č.: 115-4343860297/0100 na který se můžete podívat na stránkách Komerční banky - www.kb.cz Všechny výše uvedené akce jsou pod záštitou spolužáků a kamarádů Jany Hánělové Milušky Štelcové roz. Kunorové – vedoucí Finančního a poradenského centra ve Hvozdné tel. 602 775 393 Arnošta Horáka – místostarosty Obce Ostrata tel. 604 369 899