CYKLOBRÁNA DO PRÁZDNIN

Místo konání - Activitypark Hotel Všemina, areál kolem jezera
Datum, čas:od Neděle, 11 Červen 2017 08:00

CYKLOBRÁNA DO PRÁZDNIN

Informace o závodu

Říká se, že Česko je nadšencům horských kol zemí zaslíbenou, ale jak bude znít tato věta, pokud se zaměříte na závody určené výhradně pro děti? Ročně u nás odstartuje přes 100 závodů horských kol pro dospělé. V roce 2012 se ale něco změnilo, odstartoval první ročník „CYKLOBRÁNY do PRÁZDNIN“.

Děti se předvedou tam, kde horské kolo patří

Cyklobrána do prázdnin vznikla, abychom udělali závod, který je vytvořen pro děti a mládež a to v prostředí krásné Valašské přírody. Děti  budou startovat ve 26 kategoriích, rozdělených na děvčata a chlapce. V areálu Activitypark Hotelu Všemina bude nachystáno několik okruhů rozdílné délky a technické náročnosti.

Doplňkový program pro návštěvníky

Závod se bude odehrávat v areálu u Hotelu Všemina v blízkosti obce Všemina. Hotel Všemina a areál, ve  kterém se hotel nachází, disponuje velkým spektrem možností.  Zabavit se tu mohou jak dospělí, tak děti a to společensky, kulturně a samozřejmě i sportovně. Jsou zde atrakce pro naše nejmenší, jako je trampolína, houpačky a jiné. Záležitosti jako jsou stánek s občerstvením, restaurace, pizzerie, WC jsou samozřejmostí. V bezprostřední blízkosti areálu se nachází Ranč Všemina  www.ranc.cz  kde si můžete zpříjemnit odpoledne fajn procházkou. Mimo tyto stávající aktivity, které neodmyslitelně patří k hotelu Všemina, budou mít organizátoři závodu pro děti nachystaný doplňkový zábavný program.

ČASOVÝ HARMONOGRAM

  • 08:00 – 12:00 Prezentace na závod, výdej startovních čísel
  • 08:00 – 09:20 Volný trénink na trati
  • 09:30 – 13:45 Start, závody jednotlivých kategorií.
  • 14:15 – 14:45 Doprovodný program
  • 14:45 – 15:30 Vyhlášení vítězů
  • 16:00              Konec
Více informací a propozice závodu zde