BOSÉ NOHY V PARKU

Místo konání - Slušovice, Nová Sokolovna
Datum, čas: Sobota, 02 Září 2017 19:00

BOSÉ NOHY V PARKU

Od pondělí 17. 7. od 12 hodin budou v Městské knihovně v prodeji vstupenky na divadelní představení Bosé nohy v parku 2. 9. 2017 – 19 hodin – Nová sokolovna ve Slušovicích.

Vstupné 250 Kč. Pořádá Město Slušovice. Prosíme vás o to, abyste měli připravenou co nejpřesnější částku za plánovaný počet vstupenek, pokud je to možné.

Děkujeme za pochopení

Hrají: Anna Linhartová, Radúz Mácha, Veronika Freimanová a Rudolf Hrušínský.

Autor: Neil Simon

Překlad a režie: Kateřina Iváková

Produkce: Agentura Harlekýn

 

Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel. Zatéká tam, fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují? Zatímco ona řeší špagety s úžasnou omáčkou z mořských plodů připravené v krajkovém negližé, jeho zajímá spíš právnický případ, který mu jako začínajícímu advokátovi svěřili. Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.