Inzerce
Domů Novinky Divadlo ve Slušovicích táhne. Tereza Kostková a Aleš Háma vyprodali sokolovnu také

Divadlo ve Slušovicích táhne. Tereza Kostková a Aleš Háma vyprodali sokolovnu také

Nová sokolovna ve Slušovicích úspěšně naplňuje své poslání. Kultura v moderních prostorách táhne, a stejně jako předešlá divadelní přestavení i „FRANKIE & JOHNNY“ měli včera vyprodáno.

Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky v režii Petra Kracíka a v podání herců Terezy Kostkové a Aleše Hámy přivezlo do Slušovic pražské Divadlo v Rytířské.

FRANKIE & JOHNNY, autor: Terrence McNally, hrají: Tereza Kostková a Aleš Háma. I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje! Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie. A právě otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. Jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. A je tady obyčejně neobyčejné ráno. Zatímco Frankie vše považuje za drobnou aférku, protože zklamání z mužů zažila už dost, Johnny se zamiloval. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat. Ani jeden nejsou už nijak mladí. Ona má za sebou několik nepovedených lásek. On rozpadlé manželství. Po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje. Že by ti dva měli ještě šanci…?

HLavní partneři

X