Vyprodaný Chrastěšovský bál aplaudoval tanečním sourozencům Jančíkovým

Středa, 07 Březen 2018 17:29 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Chrastěšov, Vizovice

Bookmark and Share

První březnovou sobotu proběhl v prostorách vizovické Sokolovny Chrastěšovský bál, v pořadí už jedenáctý. Pořadatelem plesu byl nově utvořený spolek “Chrastěšovský bál z.s.“ s podporou osadního výboru Chrastěšov a ostatních občanů místní části.

Léty prověřená hudební skupina Show Band s kapelníkem Pavlem Březinou, pro mlsné jazýčky výběr dvou jídel i jiných dobrot plus ostatní nezbytné služby pro návštěvníky – vše bylo připraveno, aby byl úderem osmé večerní bál oficiálně zahájen.

Nedílnou součástí bylo i taneční vystoupení členů tanečního klubu Fortuna Zlín.  Jeho členové, vizovjané Míša a David Jančíkovi ve dvou oddělených vystoupeních předvedli standartní a latinskoamerické tance. Působivé a až dojemné vystoupení těchto mladičkých tanečníků bylo i během tanců odměňováno skandovaným potleskem přihlížejících.

“Plný dům“, od začátku až do konce zcela zaplněný parket a úžasná, téměř domácí atmosféra celého večera byla zakončena až v brzkých ranních hodinách. Velký dík za vydařenou kulturní akci patří všem pořadatelům. Můžeme se těšit za rok zase na shledanou na Chrastěšovském bále.

Bronislav Kalenda