Články z kategorie: Foto 2018

44. Valaška objektivem Jakuba Marconě. Letos jak v Monte Carlu

Neděle, 10 Únor 2019 09:10

Fotoreportáž

V sobotu 9. února se příznivci legendární automobilové soutěže dočkali. Letošní zima slibovala už dlouho dopředu opravdové „Monte Carlo“, některé úseky slalomových zkoušek byly pokryté souvislou vrstvou sněhu a ledu, což se projevilo velkým zájmem diváků i samotných závodníků.

Fleret zn. Vánoční koncert. Když i velký sál je malý

Neděle, 23 Prosinec 2018 20:07

Více než dvě desetiletí dlouhá tradice Vánočních koncertů dvorní kapely Valašského království měla pokračování v sobotu večer, dva dny před Štědrým dnem. A dávno beznadějně vyprodaný velký sál Domu kultury ve Vizovicích byl na tuto prémiovou událost skupiny Fleret opět malý.

Obrazem: Bratřejovský Kostel sv. Cyrila a Metoděje hostil Vánoční koncert

Úterý, 18 Prosinec 2018 17:33

Třetí adventní neděli uspořádala kulturní komise Bratřejov v Římskokatolickém Kostele sv. Cyrila a Metoděje Vánoční koncert. V úchvatných prostorách vánočně vyzdobené novogotické památky  z roku 1890 vystoupily děti z místní základní školy, Chrámový pěvecký sbor z Bratřejova a  hosté.

Tanec v různých podobách již po čtvrté ve vánočních Slušovicích

Pondělí, 17 Prosinec 2018 18:36

I letos se ve Slušovicích uskutečnila Vánoční taneční přehlídka. Tento rok s pořadovým číslem 4. Do Nové sokolovny se třetí prosincovou sobotu přišlo podívat více než 350 milovníků tance. Stejně jako předchozí ročníky, i letos došlo k nárůstu jednotlivých vystupujících, a proto byla poprvé show rozdělena na dvě poloviny.

MIKULÁŠ RALLY IS LIFE 2018. Tomáš Kostka vyhrál už popáté!

Neděle, 09 Prosinec 2018 11:21

Fotoreportáž z trati i vyhlášení ve slušovickém Sudu

Letošní úspěšnou sezonu rallysportu v České republice tradičně uzavřela Mikulášská rally ve Slušovicích, která se jela pod oficiálním názvem MIKULÁŠ RALLY IS LIFE 2018. Vítězem devátého ročníku se stala stylem start – cíl posádka Tomáš Kostka, Ladislav Kučera (soutěžící Tomáš Kostka) na voze Škoda Fabia R5. Druhou příčku obsadila dvojice Roman Odložilík, Martin Tureček z týmu SK DER Rally Team se ztrátou pouhých 6,3 vteřiny. Na třetím místě dojeli s odstupem 11,9 vteřiny na vítěze smíšená posádka Václav Kopáček, Barbora Rendlová z týmu Duck Racing Autoklub v AČR, všichni jeli na vozech Škoda Fabia R5. Kostka se radoval z vítězství na mikulášské show již popáté!

Medvědi ze Slušovic odhodláni získat florbalový titul

Neděle, 25 Listopad 2018 20:15

Medvědi  ze Slušovic odhodláni získat florbalový titul
Když se v září roku 2012 zrodil plán manželů Chromekových založit ve Slušovicích amatérský florbalový kroužek, nikdo ani v nejmenším netušil, jakou cestu všichni společně urazí. Do týmu byli přijímáni nejen zjevní talenti, ale také ti, kteří si svoje místo poctivě odmakali a zasloužili. Celý rok tehdy starší žáci dokazovali, jak skvělá parta jsou a jak je florbal baví a naplňuje.