Vizovický Sokol oslavil státní svátek lampiónovým průvodem

Pondělí, 31 Říjen 2016 19:10 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto PJ | Značky Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

Jako každoročně uctila i letos výročí vzniku samostatného Československa Tělovýchovná jednota Sokol Vizovice lampiónovým průvodem.

„V letošním roce, stejně jako roky minulé, jsme zahájili průvod v 17 hodin. Neuvědomili jsme si ale, že změna času bude až za 2 dny. Když jsme vycházeli ze seřadiště od Staré školy, bylo ještě hodně světlo, “ posteskla si Anna KrocováTJ Sokol Vizovice. „I když jsme oproti jiným létům zvolili delší trasu k Sokolovně, byl průvod jen za šera. Svítící lampióny nevyzněly tak, jako by tomu bylo po setmění“ dodala.

Efekt příjemně stráveného svátečního času si však poté děti i rodiče bohatě vynahradili v cíli průvodu, vizovické Sokolovně. Čekala tam na ně hudba a zábavný program, který připravily maminky pod vedením Lenky Cechové. Děti si zaskotačily a vytvořily malé lampiónky. Za svoji šikovnost dostaly sladkou odměnu.

„Děkujeme za hojnou účast v průvodu, který každoročně pořádáme na památku založení Československé republiky a rodičům a dětem, že přišli s lampióny i za světla,“ poděkovala všem paní Krocová.