Inzerce
DomůFryštákFotbalový víkend v regionu: žáci - Slušovice - Fryšták 2:0 (0:0)

Fotbalový víkend v regionu: žáci – Slušovice – Fryšták 2:0 (0:0)

Fotoreportáž z utkání OPŽA

Neděle 25. 9. 2016 09:30 Slušovice – Fryšták 2:0 (0:0) 40 diváků  Branky: 40. Gargulák Miroslav, 43. Hargaš Filip Rozhodčí: Lekeš Ondřej.
SESTAVA FC SLUŠOVICE: Bahula Jan, Pešák Štěpán, Pšenčík Matěj, Gargulák Miroslav, Brhel Tomáš, Hargaš Filip, Čala Erik [K], Chovanec Šimon, Škrabana Jakub, Krejčí Tadeáš, Divoka Pavel. NÁHRADNÍCI: Bednařík Adam, Trunkát Viktor, Matulík Jan, Pastrňák Samuel, Juřík Miroslav
SESTAVA FRYŠTÁK: Sušila Lukáš, Halašta Tadeáš [K], Kadlčák Michal, Drábek David, Večeřa Ondřej, Vodák Adam, Langer Lukáš, Říha Kryštof, Jasenský Josef, Skyba Jan, Teplý Erik. NÁHRADNÍCI: Sklenařík Michal, Javora Jan, Červenka Jiří, Hanačík David, Petřík Jan

„Trenéři Burša s Hargašem po poločase, který skončil bez branek a diváky moc nenadchnul, promluvili klukům do duše. Ve druhé půli kluci zabrali a po brankách Mirdy Garguláka a Filipa Hargaše urvali tři body. Pochvalu za předvedený výkon ale zaslouží celý tým,“ konstatoval po utkání Roman Brhel z domácího týmu FC Slušovice.