VSACAN TOUR - Zájezdový katalog 2020

Pátek, 21 Únor 2020 09:54 | Zdroj: VSACAN TOUR - REKLAMNÍ ČLÁNEK | Značky Slušovice, Vizovice Bookmark and Share

VSACAN TOUR - Největší touroperátor poznávacích zájezdů na východní Moravě - nástupní místo i ve Vizovicích!

V roce 2020 vstupuje cestovní kancelář Vsacantour Vsetín do 31. sezony. Za tuto dobu působení na trhu cestovního ruchu s námi vycestovalo tisíce klientů a cestovatelů, se kterými jsme putovali po desítkách zemí Evropy a světa. Věříme, že i následující sezona 2020 bude stejně úspěšná jako těch třicet předešlých.

Zájezdy do celého světa najdete v našem zájezdovém katalogu, který začátkem prosince vyšel v tištěné podobě, nebo jej naleznete zde.

Naše cesty za poznáním směřují do většiny evropských zemí, kde s našimi autobusovými zájezdy navštěvujeme nejkrásnější přírodní lokality, města a památky. Do vzdálenějších oblastí směřují naše letecké zájezdy, se kterými můžete v menších skupinkách navštívit např. Island, Madeiru, Tenerife, Nový Zéland, nebo Kanadu či Ameriku. Na své si s naší cestovní kanceláří přijdou i cestovatelé s láskou k přírodě, horám a pohodové turistice. Každoročně rozšiřujeme naši nabídku pobytově – turistických zájezdů do evropských hor, kde hlavně v alpských oblastech využíváme k pobytu zdejší kvalitní horská střediska s bohatou nabídkou služeb, zanesených do ceny zájezdu. Po loňském spojení s dopravní společností Jančík transport zajišťujeme prakticky veškeré autobusové zájezdy vlastními pohodlnými a kvalitními autobusy.  Věříme, že si z naší pestré nabídky zájezdů vyberete i vy.