Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Hamerský na Trnkobaní nepřijel. I tak byla soutěž v pojídání švestkových knedlíků strhující

Neděle, 25 Srpen 2013 10:21 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž z každoročního klání o knedlíkového krále

Hamerský na Trnkobaní nepřijel. I tak byla soutěž v pojídání švestkových knedlíků strhující
Tradiční favorit soutěže Kamil Hamerský z Víru na Žďársku letos do Vizovic nepřijel. Účastníci letošní soutěže v pojídání švestkových knedlíků tak zvýšili své šance na zisk titulu.

Celkovým vítězem závodu, při kterém žrouty vtipně povzbuzovali moderátoři Patrik Hezucký a Jiří Hölzel, se nakonec stal Miloš Janček z Varnsdorfu. Spořádal celkem 106 knedlíků (podle pořadatelů byly letos větší trnky). Pan Miloš zároveň dokázal nadšené publikum v průběhu soutěže bavit i kulturním vystoupením a i závěrečné knedlíky si vychutnal, když si je ještě v ústech demonstrativně pocukroval…

V průběhu pojídání knedlíků byl také vyhlášen vítěz pátečního Jelínkova vizovického koštu, do kterého mohl každý zájemce zaslat svůj vzorek slivovice a vyzkoušet si, jak obstojí v konkurenci. Vítěz z řad návštěvníků Vizovického Trnkobraní obdržel skleněný pohár a třílitrovou láhev slivovice Rudolf Jelínek.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com