Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Vizovice. Nejen dobrá slivovice, ale taky kyselice!

Sobota, 09 Únor 2013 13:21 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - GASTAN, PJ | Značky Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Fotoreportáž ze zábavného klání vizovských kuchařek i kuchařů - Gajdy a zelé, živobytí celé

Vizovice. Nejen dobrá slivovice, ale taky kyselice!
„Správně okořeněná, velmi chutná, hustota dobrá“ - tak hodnotila ve svých poznámkách členka oficiální poroty kyselici vítězné Nadi Hejdové z Vizovic. Její polévka, navíc plná dobrých hřibů, byla opravdu skvělá.
„To tak řiťů a cůfačky“ ostře hodnotila další dáma jiný vzorek soutěže. Ano. 100 lidí 100 chutí, navíc kyselica je vždy každá jiná a ruku na srdce, kdo z nás občas někdy v kuchyni občas něco “nezpackal“? Převaha těch výborných vzorků však byla značná.
Jak ale předznamenal v úvodní řeči pan starosta Vizovic Roman Persun - o umístění nakonec opravdu nešlo. Celá akce byla dobrým setkáním a inspirací pro všechny zúčastněné a podpořená vystoupeními folklórních souborů i velmi příjemným kulturním zážitkem.
Soutěž “Gajdy a zelé, živobytí celé“ byla spojena také s vernisáží výstavy „Šikovné ruce občanů Vizovic“, kterou můžete shlédnout až do konce února v městském informačním středisku ve Vizovicích.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com