Upečte Váš štrúdl na slušovické „Štrúdlování“ a vyhrajte skvělé ceny do kuchyně

Neděle, 30 Srpen 2015 16:10 | Zdroj: Za Kulturní komisi města Slušovice - Jana Kapustová | Značky Slušovice

Bookmark and Share

Upečte Váš štrúdl na slušovické „Štrúdlování“ a vyhrajte skvělé ceny do kuchyně
Již jen několik dní nás dělí od řemeslného trhu a 1. slušovického štrúdlování (= soutěže pro neprofesionální pekaře o nejchutnější vlastnoručně upečený štrúdl). Jelikož tato oblast je milovníků štrúdlů doslova plná a výborné exempláře se pečou doslova v každé druhé domácnosti, věříme, že se zúčastníte v hojném počtu.

Pokud Vaše štrúdly miluje celá Vaše rodina či přátelé, ale Vy si stále nevěříte, že byste mohli vyhrát, hoďte obavy za hlavu a přihlaste se. Co se může stát? Možná  nevyhrajete - ale aspoň to zkusíte. Ale také právě Vámi upečený štrúdl může okouzlit porotu.

Máte vyhlídky zajímavé výhry:

  • 1. místo: kuchyňský robot s bohatým příslušenstvím
  • 2. místo: kuchyňský robot se základní výbavou
  • 3. místo: kuchyňská váha                

Termín uzávěrky přihlášení (registrace) do štrúdlování  je nejpozději do pátku 4. 9. do 10.30 hodin - osobně v Městské knihovně ve Slušovicích či na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (tatáž hodina uzávěrky, v tom případě uveďte do emailu také své telefonní číslo). Po registraci je v sobotu 5. 9. potřeba do 10 hodin donést do Nové sokolovny ve Slušovicích dvě nohavice štrúdlu.

Po vyhodnocení komisí složenou ze zástupců a občanů města proběhne ve 13 hodin v sále sokolovny slavnostní vyhlášení a předání cen. Poté se bude konat ochutnávka soutěžních štrúdlů.

Neváhejte a zkuste to!

Těšíme se na Vaše výtvory a na setkání při řemeslném trhu.

Za Kulturní komisi města Slušovice Jana Kapustová