Úklidovka Green - Přijímáme objednávky na předvánoční úklid

Pondělí, 26 Listopad 2018 21:37 | Zdroj: Reklama | Značky Slušovice, Vizovice Bookmark and Share

Pro objednávky na předvánoční úklid volejte 608 846 419

Úklidovka Green - Přijímáme objednávky na předvánoční úklid
Máte náročné zaměstnání? Máte málo času?A přejete si to změnit? Potom jste zde správně. Uklidíme za Vás a Vy se můžete věnovat příjemnějším věcem a rodině. Využijte naši službu před nastěhováním do nového bytu nebo domu nebo prostě jen na pravidelný, udržovací úklid.
Nabízíme pravidelné úklidy a kontroly bytů a domů, které pronajímáte, jste tak stále v obraze jak se k Vaší nemovitosti chová nájemník. Pro majitele firem a správce nemovitostí nabízíme kvalitní a cenově dostupný úklidový servis kanceláří a obchodních prostor.

Své zákazníky si hýčkáme, a proto přistupujeme ke každé zakázce individuálně, dle potřeb klienta k oboustranné spokojenosti. Rozsah úklidových služeb, o které budete mít v domácnosti zájem, stanovíme společně na osobní schůzce a sdělíme Vám přibližnou cenu úklidu. Vždy jsme pro Vaši domácnost připraveni nastavit individuální úklidový plán, šitý na míru Vašim požadavkům. Všichni naši pracovníci jsou prověření a řádně zaškolení. Diskrétnost je naprostou samozřejmostí!

K úklidu Vaší domácnosti používáme vlastní profesionální čistící prostředky, které jsou šetrné k Vašemu majetku a ekologické k životnímu prostředí.