Městská knihovna ve Slušovicích. Po roce opět "Týden knihoven"

Neděle, 29 Září 2013 10:54 | Zdroj: Jana Kapustová, Městská knihovna ve Slušovicích | Značky Slušovice Bookmark and Share

Městská knihovna ve Slušovicích. Po roce opět
Jako každoročně, i tento rok se městská knihovna ve Slušovicích přidává k celostátní akci s názvem Týden knihoven. Letošní motto zní: „S námi jen all inclusive“.

V rámci Týdne knihoven se můžete zaregistrovat do knihovny na rok zdarma.

Platí pro ty z Vás, kteří ještě nejste v knihovně registrováni nebo jste zde již déle než dva roky nebyli.

Platí také amnestie na upomínky, tzn. pokud vám již přišla upomínka, ale Vy přijdete knihy vrátit v tomto týdnu, poplatek za upomínku Vám bude prominut. Platí i u hodně starých výpůjček, kdy Vám byl poslán už pokus o smír. Pokud knihy v těchto dnech vrátíte, upomínku platit nebudete. Využijte této možnosti.

Celý týden v půjčovních hodinách budou probíhat dny otevřených dveří. Přijďte se jen tak porozhlédnout        po knihovně, zjistit, jaké knihy či časopisy si zde můžete vypůjčit, jaké služby knihovna poskytuje.                     A když se Vám zde bude líbit, můžete se rovnou zdarma přihlásit.

Na úterý 1. října od 9 – 11 hodin vyšlo osvědčené dopoledne pro maminky s dětmi. Prozatím této možnosti využívají hlavně maminky z Klubu maminek a dětí, ale chtěly bychom pozvat všechny maminky s dětmi. Přijďte využít možnosti strávit příjemné dopoledne v dětském oddělení městské knihovny.

Na dopoledne 30. září či 2. října si můžete rezervovat hodinový rychlokurz internetu. Naučíte se vyhledávat informace na internetu, případně Vám pomůžeme zřídit si emailovou schránku a naučíme, jak psát emaily apod. Na jednom kurzu bude vždy 1 člověk. Pokud chcete přijít i s někým blízkým, kdo je na tom se znalostí internetu podobně jako Vy, kurz je možný max. pro 2 osoby zároveň.

Místo na kurzu je potřeba si předem rezervovat na tel. 575 570 636. Množství těchto hodinových kurzů je limitováno pondělním a středečním dopolednem. Pokud máte zájem      se něco nového naučit, ozvěte se včas.

Jestliže máte ostych, zda budete rozumět, není čeho se bát. Budeme se věnovat každému jeho vlastním tempem.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Jana Kapustová, Městská knihovna ve Slušovicích