50 let fotbalu oslavili ve Veselé

Středa, 23 Červenec 2014 06:38 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Lužkovice, Sport, Veselá

Bookmark and Share

Fotoreportáž z utkání starších žáků Veselé a Lužkovic

50 let fotbalu oslavili ve Veselé
Velké fotbalové oslavy proběhly v sobotu ve Veselé. Aktivní fotbalisté, příznivci, fanoušci, ale zejména také bývalí hráči a funkcionáři k nim měli pádný důvod. Od prvních krůčků organizované kopané v TJ Sokol Veselá totiž uplynulo 50 let.

Návštěvníci oslav si mohli v průběhu celého dne prohlédnout výstavku fotografií z historie veselského fotbalu.

Slavilo se ale pochopitelně především fotbalem. V průběhu dne se v krásném sportovním areálu hrálo několik utkání různých věkových kategorií.

Navštívili jsme, krátce po poledni, jedno z nich. Na krásně připraveném pažitu, v neuvěřitelně dusném odpoledni, statečně odolával tým starších žáků z Veselé zkušenější přesile z nedalekých Lužkovic. O konečný výsledek snad ani nešlo. Kvalitních a nadšených fotbalových mládežníků mají ve Veselé dostatek.

Největší dárek však v podobě postupu ze zlínského okresního přeboru do I. B třídy krajské soutěže, přinesli fotbalisté fanouškům i klubu již v závěru uplynulé sezony. Dle nadšení a píle, které kolem klubu TJ Sokol Veselá panují, tím jejich ambice jistě nekončí. I my přejeme fotbalu ve Veselé mnoho štěstí a hlavně gólů.