STIHL Timbersports Czech series bude 6. června v Zádveřicích opět bavit i pomáhat!

Čtvrtek, 05 Prosinec 2019 13:40 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto Petr Jaroň - www.jaron.cz | Značky Zádveřice Bookmark and Share

Pomozte pořadatelům vybrat adresáty charitativní sbírky při této akci

Dne 6. června 2020 se v Zádveřicích uskuteční kvalifikační závod STIHL Timbersports Czech series. Můžete se těšit na přehlídku těžařských strojů a štěpkovačů v akci, nejmodernější hasičskou techniku v kontrastu s historickou, děti zabaví Klaun Brdík, skákací hrad, trampolína a možná přiletí letadlo plné sladkostí. Ale hlavně se Vám představí šestnáctka elitních sportovních dřevorubců z celé české republiky, kteří se popasují o kvalifikační body.  Ty jim zajistí účast ve finále Czech series v Timbersportu, konaného 20. září v Novém Městě na Moravě.

Jak je na naších akcích zvykem, kdo bude chtít může přispět jakoukoliv sumou do zapečetěné schránky dobrovolné vstupné. To bude hned ten den na závěr předáno osobě nebo organizaci, kterou prostřednictvím ankety na Facebooku určí široká veřejnost,“ sdělil za pořadatele portálu Horní Podřevnicko zádveřický Daniel Hill. „Proto mi prosím posílejte své tipy, kdo je v hmotné nouzi a potřebuje přispět na zdravotnické pomůcky, rehabilitace atd. Může to být i organizace, která lidem v nouzi pomáhá. Své tipy posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  . Za organizátory Vám přeji krásné svátky a budeme se na Vás v červnu těšit,“ doplnil pořadatel.

Podívejte se na fotky z exhibice TIMBERSRPORTS 2016!