Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Nová Sokolovna přivítala tanečníky napříč generacemi

Neděle, 07 Duben 2013 09:39 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Slušovice, Sport

Bookmark and Share

Fotoreportáž z nové Sokolovny ve Slušovicích

Nová Sokolovna přivítala tanečníky napříč generacemi
Sraz pro všechny bývalé i současné členy slušovické taneční skupiny KONTRAST dance uspořádalo v sobotu 6. dubna místní uskupení České asociace sportu pro všechny (ASPV SLUŠOVICE).
ASPV se již více než čtvrt století věnuje ve Slušovicích vedení mládeže k tanečním aktivitám. Začínalo v původní místní sokolovně pod vedením Lydie Staroveské, pokračovalo v malé tělocvičně ZŠ či ve sportovní hale. „ Chtěli jsme využít příležitosti otevření nové Sokolovny ve Slušovicích, abychom se všichni, kteří tento taneční kroužek navštěvovali, setkali, zavzpomínali a pobavili“, vysvětlil důvod setkání dlouholetý lídr Petr Staroveský.
Skutečně milých setkání a vzpomínek bylo v průběhu večera nepočítaně. Vystoupení současné generace “kontrasťáků“ a videoprezentace z historie taneční skupiny zaujaly všechny. Večer pak vyvrcholil originální módní přehlídkou tanečních kostýmů z historie skupiny a společným tanečním tréninkem - nácvikem sestavy - všech zúčastněných na jednom parketu!

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com